سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

مرتضي دهداري زاده به عنوان سرپرست مديريت شعب استان بوشهر معرفي شد

محمود شايان مدير عامل بانك طي حكمي مرتضي دهداري زاده را به سمت سرپرست مديريت شعب استان بوشهر منصوب نمود.

« به نام خدا»

مرتضي دهداري زاده به عنوان سرپرست مديريت شعب استان بوشهر معرفي شد

       در روز شنبه مورخ 12/4/1400  مراسم تكريم و معارفه مدير شعب استان بوشهر برگزار گردید.

       محمود شايان مدير عامل بانك طي حكمي مرتضي دهداري زاده را به سمت سرپرست مديريت شعب استان بوشهر منصوب نمود.

     سيد محسن فاضليان عضو هيات عامل بانك مسكن  در آيين تكريم و معرفي سرپرست مديريت شعب استان بوشهر ضمن تشكر از تلاش هاي مستمر كاركنان و همراهي پيشكسوتان بانك، عملكرد مطلوب بانك مسكن را مرهون تلاش هاي آنان اعلام كرد. وي افزود: بايد واقع بينانه شرايط امروز نظام بانكي و پولي كشور را رصد كنيم و جايگاه بانك مسكن را در اين ميان ببينيم. امروز حجم نقدينگي در كل اقتصاد حدود 3700 هزار ميليارد تومان است . وي گفت: اگرتقاضاي ناشي از ارزش افزوده واقعي در اقتصاد باشد  و خلق ارزش اتفاق بيفتد به توليد و زايش اقتصادي و رفاه عمومي و كاهش نرخ بيكاري مي انجامد و نماگرهاي اقتصادي اصلاح مي شود و در غير اين صورت فقط قدرت تخريبي تورم اتفاق مي افتد و به ظاهر سقف درآمدي افزايش پيدا مي كند ولي قدرت خريد كاهش پيدا مي كند. وي 400 صنعت و شغل را در اقتصاد مسكن به صورت مستقيم و غير مستقيم دخيل دانست. ايشان تقاضاي بالفعل شده مسكن اولي ها، بافت فرسود، تقاضاهاي تجملاتي و ... را حدوداً سالي يك ميليون برآورد نمود و افزود اگر 20 تا 30 درصد نقدينگي كل كشور به نفع بخش مسكن مصادره شود اتفاق بسيار بزرگ و خوش يمني رقم مي خورد. پس بايد سهم خود را در جذب منابع در بخش مسكن به قدري افزايش داده كه شايسته بانك مسكن باشد.

    فاضليان ضمن تشكر از تلاش عقيل زينلي در دوران مديريت ايشان در استان بوشهر و با اشاره به كارنامه موفق مديريتشان اظهار داشت: استان بوشهر در چند سال گذشته ارتقاء عملكردي مطلوبي داشته كه اين امر حاكي از مديريت و برنامه ريزي مدير شعب استان بوده است كه اميدوارم تلاش هاي شما مورد قبول درگاه خداوند قرار گرفته باشد. وي همچنين به جهت كسب رتبه نخست كشور در ارزيابي عملكرد در خردادماه سال جاري  تقدير و تشكر نمود.

عضو هيات عامل بانك ادامه داد: مرتضي دهداري زاده با كوله باري از تجربه به زادگاه خود برگشته و ما توقع زيادي از ايشان داريم و مطمئن هستيم كه ايشان توانمندي و شايستگي لازم را در كنار حمايت هاي بي شائبه اعضاء هيات مديره و با التزام همكاران به همكاري، به اهداف بانك  و برنامه هاي تدوين شده  خواهند رسيد. وي خواستار رصد مرتب و منظم امور و برگزاري جلسه هاي پيوسته و حضوري باهمكاران صف و ستاد و ارتباطات از بالا به پايين و بالعكس شدند.

    در ادامه اين آيين مرتضي دهداري زاده  سرپرست جديد مديريت شعب استان بوشهر ضمن تشكر از مدير و كاركنان مديريت و شعب استان اظهار داشت: سپاسگزار از حسن اعتماد مقامات بانك علي الخصوص مدير عامل محترم بانك هستم كه به من فرصت خدمتگذاري را  در اين مكان مقدس دادند.

وي افزود: امروز و در حضور اين جمع مسؤوليت من سخت تر و بزرگتر شده و محتاج راهنمايي مسؤولين هستم و اميدوارم با تلاش و كوشش در ارتقاء عملكردي فني و حرفه اي گام بردارم و موفقيت را تنها در عمل نشان دهم.  آرزومندم با بهره گيري از توان كاركنان به شايستگي از عهده اين مأموريت خطير برآيم. ايشان افزود: جاي تقدير از اولياء بانك دارد كه اعتماد كردند و مديريت اين استان با اهميت را به من سپردند. اين اعتماد وظيفه ما را سنگين تر مي كند كه اميدوارم با تلاش و همت همكاران بتوانيم پاسخ اين اعتماد را بدهيم.

در ادامه داريوش زراعتگر دبير كميسيون هماهنگي بانك هاي استان و مدير شعب بانك ملي استان بوشهر با تقدير از همكاري عقيل زينلي و همچنين مجموعه بانك مسكن گفت: زينلي داراي صبوري و متانت خاصي هستند و هميشه يار و همراه ما بودند و خدمات ارزنده اي براي استان داشته اند. وي افزود: در كميسيون شكايات استان  تاكنون حتي يك مورد شكايت هم از بانك مسكن وجود نداشته است. وي مطالبي را در خصوص نقش بانكها در اقتصاد بيان داشت و گفت: بانكها ستون فقرات اقتصاد هستند و تمام برنامه ها حول و محور اقتصاد و در نهايت بانك هاست و هيچ برنامه اي نيست كه ارتباطي به بانك نداشته باشد.

زراعتگر در انتها با تبريك به مرتضي دهداري زاده به عنوان سرپرست جديد مديريت شعب استان بوشهر و آرزوي موفقيت در اين پست گفت: انتصاب بسيار بجايي صورت پذيرفته و بدون شك ما باهم در كميسيون هماهنگي استان تعامل خوبي خواهيم داشت.

سپس عقيل زينلي با ابراز رضايت از اينكه در استان بوشهر خدمت نموده گفت: بسيار خرسندم كه خداوند توفيق خدمت در استان بوشهر را به من داد و در اين مدت آرامش و حس حال بسيار خوبي داشتم. داشتن همكاران توانمند، مسؤولين همراه، اتحاد و انسجام همگي به ما كمك كرد كه در شش دوره متوالي ارزيابي عملكرد در منطقه سبز قرار بگيريم.

وي به ارائه آماري از دوره تصدي خوب پرداخت و افزود: اقدامات خوبي در حوزه منابع انساني جهت ارتقاء انگيزه همكاران انجام شد و ضمن تعامل بسيار خوب با ادارات و سازمان هاي استاني و همچنين مركز ، در كليه سرفصل هاي و بخش هاي  تعيين شده به موفقيت رسيديم. در انتها وي از همكاران خوستار تعامل و همكاري هرچه بيشتر با مدير جديد استان شد.

    همچنين در اين نشست مهدي جمالوندي معاون مديريت شعب استان با يادآوري خاطرات همكاري با عقيل زينلي و تقدير از ايشان و آرزوي موفقيت در ادامه راهشان در استان كرمان، به  ارائه  گزارش آماري از عملكرد مطلوب و موفقيت هاي كسب شده در استان بوشهرپرداخت و گفت:  خوشبختانه با تلاش همكاران  در پايان خردادماه به رتبه نخست كشوري رسيديم  و در كليه بخشها از جمله بانكداري الكترونيك، بهاي تمام شده، صدور ضمانت نامه ها، پروژه هاي مسكن مهر، مطالبات معوق و... همگي موفق عمل نموديم.

در انتها و با حضور كليه مدعوين  حكم سرپرستي مديريت شعب استان بوشهرمرتضي دهداري زاده  توسط سيد محسن فاضليان عضو هيات عامل بانك به ايشان اعطاء گرديد و همچنين با اهداء هدايايي از زحمات عقيل زينلي تقدير به عمل آمد.   

گفتني است در روز  برگزاري مراسم، فاضليان، نجفيان سرپرست مديريت امور شعب غرب كشور و مديران استاني از برخي شعب استان بازديد به عمل آوردند و رهنمون هاي لازم را به همكاران ارائه نمودند.

 

آخرین بروزرسانی 1400/5/13

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.