Asset Publisher Asset Publisher

تقدیر دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مسؤولین و کارکنان بانک مسکن

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجلیل از ایشان با اهدای هدایا و لوح تقدیر برای وی و همکاران ایشان آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 

به نام خدا

 

تقدیر دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مسؤولین و کارکنان

 بانک مسکن

 

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجلیل از ایشان با  اهدای هدایا  و لوح تقدیر برای وی و همکاران ایشان  آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت  در این دیدار گفت: ایثار و وفاداری شما جهادگران حوزه سلامت به ویژه پزشکان عزیز در دوران مبارزه با ویروس کرونا هیچ گاه فراموش نخواهد شد .

   وی همچنین ضمن ابلاغ پیام تبریک این روز از طرف عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر افزود :از همه شما پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان، بهیاران، نیروهای خدماتی و... که در این دوران زندگی خود را وقف سلامت جامعه و درمان بیماران کردید تشکر و قدردانی می کنم و چه افتخاری از این بالاتر که در طول این مدت، مقام معظم رهبری بارها و بارها از شما عزیزان تجلیل و تقدیر کرده و مجاهدت های شما را ارج نهاده اند.
 
 
در پایان این دیدار دکتر خواجه ییان نیز  به نمایندگی از مدافعین سلامت از  مسیولین و کارکنان بانک مسکن  تشکر و قدردانی نمود.

 

 

Last Updated 1399/6/5

مقاله ها

Documents
There are no documents or media files in this folder.
Name Size Downloads Action
There are no documents or media files in this folder.
There are no documents or media files in this folder.