Asset Publisher Asset Publisher

تقدير دكتر خواجه ئيان معاون فني دانشگاه علوم پزشكي بوشهر از مسؤولين و كاركنان بانك مسكن

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ئیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجليل از ايشان با اهدای هدایا و لوح تقدیر برای وي و همكاران ايشان آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 

به نام خدا

 

تقدير دكتر خواجه ئيان معاون فني دانشگاه علوم پزشكي بوشهر از مسؤولين و كاركنان

 بانك مسكن

 

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ئیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجليل از ايشان با  اهدای هدایا  و لوح تقدیر برای وي و همكاران ايشان  آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت  در این دیدار گفت: ایثار و وفاداری شما جهادگران حوزه سلامت به ویژه پزشکان عزیز در دوران مبارزه با ویروس کرونا هیچ گاه فراموش نخواهد شد .

   وی همچنین ضمن ابلاغ پیام تبریک این روز از طرف عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر افزود :از همه شما پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان، بهیاران، نیروهای خدماتی و... که در این دوران زندگی خود را وقف سلامت جامعه و درمان بیماران کردید تشکر و قدردانی می کنم و چه افتخاری از این بالاتر که در طول این مدت، مقام معظم رهبری بارها و بارها از شما عزیزان تجلیل و تقدیر کرده و مجاهدت های شما را ارج نهاده اند.
 
 
در پايان اين ديدار دکتر خواجه ئیان نيز  به نمایندگی از مدافعین سلامت از  مسئولین و کارکنان بانک مسکن  تشکر و قدردانی نمود.

 

 

Last Updated 1399/6/5

مقاله ها

Documents
There are no documents or media files in this folder.
Name Size Downloads Action
There are no documents or media files in this folder.
There are no documents or media files in this folder.