Asset Publisher Asset Publisher

برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رعایت فاصله اجتماعی

مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 6 روز و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان در محل مدیریت وبرخی از شعب استان برگزار گردید.

« به نام خدا»

برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رعایت فاصله اجتماعی

     مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 6 روز  و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان  در محل مدیریت وبرخی از شعب استان  برگزار گردید.

      در این جلسات به بررسی و تجزیه و تحلیل آماری شاخص های ارزیابی عملکرد شعب در پنچ ماهه نخست سال پرداخته شد ونقاط  قوت و ضعف شعب  مورد بررسی قرار گرفت و رؤسای شعب برنامه های خود را برای روزهای باقی مانده تا پایان شهریورماه  و به منظور پوشش نواقص و جبران کاستی ها ارایه نمودند .

      عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر با بررسی دقیق و  آسیب شناسی عملکرد تک به تک شعب گفت: باید به صورت علمی روی شاخص ها کار شود و برای جزی به جزی شاخص ها برنامه داشته باشیم و از نقاط قوت استفاده کنیم و به صورت متوازن در راستای اهداف بانک  با برنامه و هماهنگ با سیاست های بانک و به صورت روزآمد پیش برویم.

      ایشان برنامه بانک را ارتقای بهره وری شعب و حذف شعب کم بازده عنوان نموده و افزود: می بایست به درستی از ظرفیت های همکاران استفاده شود و با تقسیم کار صحیح  و مشارکت همگانی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه و حساسیت و با استفاده از ابزارهای تشویقی به جلو حرکت کنیم. زینلی خواستار مشارکت تمام همکاران شد و افزود: باید همگی با هم عهد و پیمان ببندیم و با هم تلاش کنیم و با پوشش نقاط ضعف و بر طرف نمودن کاستی ها موجب اعتلای جایگاه مدیریت در بین مدیریت های سراسر کشور گردیم.

      مدیر شعب استان با اهمیت به مقوله ارتقای درجه شعب افزود: ارزیابی عملکرد به خودی خود هدف اصلی نبوده بلکه ابزار و وسیله ای برای رسیدن به هدف اصلی که همان ارتقای درجه و جایگاه شعب بوده می باشد.

      زینلی تاکید فراوانی بر جذب منابع صفر درصدی و ارزان قیمت، وصول مطالبات، کاهش هزینه های عملیاتی، خدمات کارمزد محور، کنترل و نظارت، اعتبار سنجی دقیق، پولشویی، صدورانواع ضمانت نامه های بانکی، آموزش ضمن خدمت، بهای تمام شده پول، افزایش شعب عضو باشگاه هزار میلیاردی بانک و... داشتند. 

Last Updated 1399/6/5

مقاله ها

Documents
There are no documents or media files in this folder.
Name Size Downloads Action
There are no documents or media files in this folder.
There are no documents or media files in this folder.