" دیدار و مذاکره با شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی "

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 30/11/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از شرکت های مستقر در شهرستان عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

" دیدار و مذاکره با شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی "

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 30/11/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی  از شرکت های مستقر در شهرستان عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت، حسن مغدانی  رییس شعبه بندر عسلویه، کارشناسان دایره ارتباطات وبازاریابی مدیریت  و مهندس ابراهیم جامعی مدیر مالی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدیر  شعب استان بوشهر  ارایه گردید  و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زینلی افزود : بانک به منظور بهره وری بیشتر می بایست  دست به پویایی می زد که خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در جهت احترام به مشتریان و بازار هدف انجامید، توانست  محصولات جدید خود را برای اشخصاص حقیقی و حقوقی مختلف ارایه نماید.

 وی ادامه داد :  بانک مسکن ضمن اینکه بانکی دولتی و تخصصی در بخش مسکن می باشد لیکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامی  بخشهایی که سیستم بانکی
 می تواند ارایه خدمت دهد دارد. همچنین ایشان با اشاره به  ادارات نظیر اداره کل راه وشهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت عمران شهر جدید عالی شهر، آزمایشگاه مکانیک خاک، اداره کل  حمل و نقل، پایانه های استان و سازمان های اداره کل تبلیغات اسلامی و ... که دارای حساب های دولتی نزد این مدیریت می باشند، آمادگی بانک مسکن را به منظور افتتاح حساب های دولتی و غیر دولتی برای پذیرش منابع شرکت و ارایه انواع خدمات به پرسنل و پیمانکاران طرف قرارداد با شرکت مزبور اعلام نمود. 

 مدیر شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن افزود: ما علاوه بر بخش تخصصی خودمان  به طور مستقیم و غیر مستقیم درپرداخت تسهیلات روستایی، ازدواج، خودرو و کالا در قالب مرابحه، سیل و زلزله و...  فعالیت داریم. وی علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی گفت: دوست داریم آنطور که شایسته می باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

     گفتنی است در این نشست جامعی مدیر مالی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد بانک مسکن در ارایه خدمات متنوع به شرکت و پرسنل آن، توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت بیان داشت و افزود: شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی شرکتی دولتی است که  بیش از 3400 نفر نیروی رسمی ، 6000 هزار نفر نیروی قراردادی و بیش از 10 هزار نفر نیروی پیمانکاری دارد .

وی ضمن برشمردن برخی از خواسته ها از جمله افتتاح حساب دولتی خزانه  برای شرکت گفت:  می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: امیدوارم بتوانیم  فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1398/12/4