بزرگداشت روز معلم و تجلیل از همکاران استاد در مدیریت شعب استان بوشهر

بزرگداشت روز معلم و تجلیل از همکاران استاد در مدیریت شعب استان بوشهر

مراسم تجلیل از اساتید مدیریت شعب استان بوشهربا حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهرو معاونین ایشان به مناسبت بزرگداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری در مدیریت شعب استان بوشهر برگزار گردید.

«به نام خدا»

بزرگداشت روز معلم و تجلیل از همکاران استاد در مدیریت شعب استان بوشهر

مراسم تجلیل  از اساتید مدیریت شعب استان بوشهربا حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهرو معاونین ایشان به مناسبت بزرگداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری در مدیریت شعب استان   بوشهر برگزار گردید.

در این مراسم عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید رحیمی انارکی گفت: مدیر عامل فقید حق استادی بر همه کارکنان بانک دارند و ما الفبای بانکداری را از ایشان آموختیم و اگر امروز بانک ‍‍‍‍‍‍‌پویاست به واسطه آموزش های این استادگرانقدر می باشد.

زینلی افزود: ما اگر تنها یک جمله از کسی بیاموزیم باید قدردان آن شخص باشیم و اگر بنای تربیت ما در ابتدا  در خانه و توسط پدر و مادر و سپس در خانه دوم یعنی مدرسه بوده  امروز نیز در سازمان و از طریق آموزش های ضمن خدمت می باشد. وی افزود: اساتید حق بزرگی بر همکاران دارند و باید به بهترین و با شکوه ترین نحو از آنان تجلیل به عمل آید.

مدیر شعب استان بوشهرادامه داد: آموزش نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری در حوزه منابع انسانی به عنوان مهمترین منابع سازمان است. پس آموزش می بایست مستمر و مداوم باشد چرا که هر مقدار که سطح کیفی آموزش را ارتقای بدهیم سازمان پویاتر می شود و ما باید تلاش کنیم کلاس های آموزشی را هرچه فعالترو پربارترو با تلفیقی از تجربیات علمی با  دستورالعمل ها و بخشنامه ها برگزار نماییم تا یادگیری موثر صورت پذیرد.

وی افزود: اساتید می باید  همیشه آماده و بروز باشند و از اطلاعات علمی و اقتصادی  روز آگاهی کامل داشته باشند و با تلفیق این مطالب  با دروس باعث حلاوت و شیرینی کلاس و فهم بهتر مطالب گردند.

در بخش دیگری از این مراسم همکاران استاد نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند و در انتها از آقایان موسی رحیمی، مهدی عالی حسینی، عبدالکریم حسینی، عباس خالوزاده، محمدرضا ستاریان و بهروز خیاط و خانم ها سارا شهبازی و فاطمه بهادری به عنوان اساتید همکار مدیریت با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/2/20