برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رعایت فاصله اجتماعی

برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رعایت فاصله اجتماعی

مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 6 روز و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان در محل مدیریت وبرخی از شعب استان برگزار گردید.

« به نام خدا»

برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رعایت فاصله اجتماعی

     مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 6 روز  و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان  در محل مدیریت وبرخی از شعب استان  برگزار گردید.

      در این جلسات به بررسی و تجزیه و تحلیل آماری شاخص های ارزیابی عملکرد شعب در پنچ ماهه نخست سال پرداخته شد ونقاط  قوت و ضعف شعب  مورد بررسی قرار گرفت و رؤسای شعب برنامه های خود را برای روزهای باقی مانده تا پایان شهریورماه  و به منظور پوشش نواقص و جبران کاستی ها ارایه نمودند .

      عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر با بررسی دقیق و  آسیب شناسی عملکرد تک به تک شعب گفت: باید به صورت علمی روی شاخص ها کار شود و برای جزی به جزی شاخص ها برنامه داشته باشیم و از نقاط قوت استفاده کنیم و به صورت متوازن در راستای اهداف بانک  با برنامه و هماهنگ با سیاست های بانک و به صورت روزآمد پیش برویم.

      ایشان برنامه بانک را ارتقای بهره وری شعب و حذف شعب کم بازده عنوان نموده و افزود: می بایست به درستی از ظرفیت های همکاران استفاده شود و با تقسیم کار صحیح  و مشارکت همگانی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه و حساسیت و با استفاده از ابزارهای تشویقی به جلو حرکت کنیم. زینلی خواستار مشارکت تمام همکاران شد و افزود: باید همگی با هم عهد و پیمان ببندیم و با هم تلاش کنیم و با پوشش نقاط ضعف و بر طرف نمودن کاستی ها موجب اعتلای جایگاه مدیریت در بین مدیریت های سراسر کشور گردیم.

      مدیر شعب استان با اهمیت به مقوله ارتقای درجه شعب افزود: ارزیابی عملکرد به خودی خود هدف اصلی نبوده بلکه ابزار و وسیله ای برای رسیدن به هدف اصلی که همان ارتقای درجه و جایگاه شعب بوده می باشد.

      زینلی تاکید فراوانی بر جذب منابع صفر درصدی و ارزان قیمت، وصول مطالبات، کاهش هزینه های عملیاتی، خدمات کارمزد محور، کنترل و نظارت، اعتبار سنجی دقیق، پولشویی، صدورانواع ضمانت نامه های بانکی، آموزش ضمن خدمت، بهای تمام شده پول، افزایش شعب عضو باشگاه هزار میلیاردی بانک و... داشتند. 

آخرین بروزرسانی 1399/6/5