تازه های اخبار تازه های اخبار

تعامل دو سویه؛ راز موفقیت در تکمیل ساختمان مدیریت

جلسه هم اندیشی پروژه ساختمان مدیریت شعب استان بوشهر

با حضور آقای صالحی، مدیر امور پشتیبانی و ساختمان بانک مسکن برگزار گردید

در روز پنج شنبه مورخ 26/5/96 جلسه ای در خصوص رفع موانع و مشکلات پروژه ساختمان مدیریت شعب استان بوشهر با حضور صالحی مدیرامور پشتیبانی و ساختمان، موسوی مدیر شعب استان بوشهر، خاکی رییس اداره کل ساختمان، کارشناسان اداره مذکور، پیمانکار پروژه، مشاوره و ناظر پروژه و کارشناسان مدیریت در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید.

   در این جلسه موسوی مدیریت شعب استان بوشهر ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی به مهمانان گفت: امیدوارم با یک تعامل خوب بتوانیم شاهد تسریع درعملیات احداث پروژه ساختمان جدید مدیریت شعب استان باشیم.

   سپس صالحی مدیرامور پشتیبانی وساختمان با بیان این که در ماه های آتی می بایست در فرایند انجام امورتسریع گردد گفت: معمولاً نیمه دوم سال، درمناطق جنوبی کشور نیمه طلایی برای کار کردن
 می باشد که باید از این فرصت بهترین بهره برداری را نمود و در راستای کارباید پروژه را زودتر از موعد مقرر به اتمام رساند.

  ایشان افزود: پیمانکار نباید به منافع کوتاه مدت فکر کند و باید افق بلند مدت را مد نظر قرار دهد و با انجام بهینه امور محوله رزومه کاری خوبی را برای خود ثبت نمـاید. وی با اشـاره به این که خواسـت بانـک  معامـله برد-  برد می باشد گفت: ما معتقد به معامله برد- برد هستیم و با تعامل دوسویه می توانیم به اهداف مشترک که همان برد دو طرف است دست یابیم.

   صالحی از ساختمان های بانک به عنوان پشتوانه و اعتباری برای بانک  یاد کرد و به تبع این گفتار افزود: این ساختمان ها پشتوانه و اعتباری برای بانک است که می تواند باعث فضای شاد و با نشاطی هم برای کارکنان هم برای مشتریان باشد، پس باید این ساختمان به بهترین و مطلوب ترین شکل ممکن و با کیفیت عالی احداث گردد.

   وی همچنین افزود: با کار زیبا و با کیفیت بالا و مطلوب موافقم لیکن با اسراف در این امر مخالفم.

   در این جلسه پیمانکار، مشاور و کلیه اعضای نظرات و پیشنهادات اجرایی خود را عنوان داشته و در نهایت صورتجلسه مصوبات مربوطه تهیه و به امضای اعضای رسید.

     همچنین در این جلسه و با توجه به این که در روز قبل توسط افراد مزبور از بنای جدید ساختمان  مدیریت شامل یک طبقه زیر زمین و 8 طبقه فوقانی آن بازدید صورت پذیرفته بود، پس از طرح موانع موجود توسط پیمانکار و مشاور پروژه، کلیه موارد و فضاهایی که نیاز به بازنگری، اصلاح و بهینه سازی داشت در جلسه تخصصی به صورت جزی به جزی مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و مقرر گردید مابقی موارد در اداره ساختمان مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد. ضمناً در خصوص نمای ساختمان نیز مقرر گردید پس از بازدید میدانی در تهران توسط مسیولین اداره مزبور، مدیر استان و کارشناس فنی وارزیابی مدیریت تصمیم لازم اتخاذ گردد.

آخرین بروزرسانی 1397/2/29