تازه های اخبار تازه های اخبار

« برگزای مراسم معارفه معاون جدید اجرایی در مدیریت شعب استان بوشهر»

« برگزای مراسم معارفه معاون جدید اجرایی در مدیریت شعب استان بوشهر»

در روز چهارشنبه مورخ 25/5/96 مراسم معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر با حضور نجفیان مدیرامور منابع انسانی، علمداری رییس اداره کل امور شعب استان ها، صادقی معاون اداره کل امور شعب استان ها، موسوی مدیر شعب استان بوشهر، مرتضی دهداری زاده معاون مالی و فناوری مدیریت، کارشناسان، رؤسای دوایر مدیریت و همچنین رؤسای شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید.


« برگزای مراسم معارفه معاون جدید اجرایی در مدیریت شعب استان بوشهر»

         در روز چهارشنبه مورخ 25/5/96 مراسم معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر با حضور نجفیان مدیرامور منابع انسانی، علمداری رییس اداره کل  امور شعب استان ها،  صادقی معاون اداره کل امور شعب استان ها، موسوی مدیر شعب استان بوشهر، مرتضی دهداری زاده معاون مالی و فناوری مدیریت، کارشناسان، رؤسای  دوایر مدیریت و همچنین رؤسای شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید.

       در ابتدا موسوی مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوشامدگویی به مهمانان، سالروز ورود آزادگان  علی الخصوص آقای نجفیان و دیگر آزادگان بانک را به کشور تبریک گفت.  سپس به ارایه آماری از عملکرد مدیریت در بخش های مختلف طی پنج ماهه نخست سال جاری پرداخت و از
 برنامه های سال جاری و آتی مطالبی را مطرح نمود.

      ایشان افزود: اگر محدودیت انتقال حساب های صندوق یکم برداشته شود در شهرستان های جنوبی  استان مثل جم و عسلویه می توانیم فراتر از حد انتظار باشیم و جذب حداکثری را در این مناطق داشته باشیم.

     سپس نجفیان مدیر امور منابع انسانی ضمن عرض تبریک به آقای رحیمی از بابت انتصاب ایشان به عنوان معاونت اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر، اظهار امیدواری کرد که مدیریت شعب استان بوشهر با داشتن نیروهای جوان، با انگیزه و پر تلاش بتواند در حوزه های عملکردی  بهتر از گذشته عمل نماید. ایشان همچنین مواردی را در خصوص قوانین جدید نظام هماهنگ خدمات کشوری عنوان نمود و افزود: با استفاده از ظرفیت های قانونی توانستیم امتیازات مفیدی در حوزه حقوق و مزایای کارکنان کسب نماییم. این طرح از ابتدای بهمن ماه سال گذشته شروع شد وتوانستیم با انجام کارکارشناسی و هماهنگی با سایر بانک ها، دستورالعمل مشترکی از این قانون یافته  و آن را به تصویب شورای عالی بانک ها رسانده و اجرای نماییم.

     سپس صادقی معاون اداره کل امور شعب استان ها، وظیفه اداره کل امور شعب استان ها را نظارتی و عملکردی خواند و اظهار داشت: وظیفه داریم که بدنه بانک را مناسب با اهداف مورد انتظار مدیریت ارشد بانک ساماندهی کنیم و زمینه لازم را جهت تحقق آن فراهم نماییم و همین انتظار را نیز از مدیریت ها داریم. وی توازن در عملکرد، استمرار در بازاریابی، جذب سپرده های خرد، فرهنگ سازی و نهادینه نمودن وصول مطالبات، جلوگیری از روزمره گی همکاران، جدی گرفتن آموزش، نحوه برخورد با مشتریان و همکاران را از اهداف اصلی بانک خواند.

     در ادامه علمداری رییس اداره کل امور شعب استان ها با ابراز خرسندی از این که در جمع همکاران خون گرم و صمیمی استان بوشهرقرار گرفته گفت: رؤسای شعب به عنوان نمایندگان مدیر عامل باید به دنبال ایجاد محیطی شاداب باشند تا ضمن کسب رضایت شغلی به اهداف بانک نیز نایل گردند. وی افزود: باید اطلاعات کافی، قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعات و قدرت اجرای صحیح امور محوله  داشته باشیم، که اگر این اتفاق بیفتد به یقین به پویایی می رسیم. ایشان اضافه نمود: وقتی اطلاعات اندوخته شده به حیطه اجرا نیاید، پویایی به دست نخواهد آمد. وی از تعامل به عنوان رمز کلیدی موفقیت نام برد و افزود: اگر با هم تعامل داشته باشیم از کنار هم بودن لذت خواهیم برد.

     در بخش پایانی موسی رحیمی به عنوان سخنران پایانی ضمن تشکر از اولیای بانک بدلیل اعتماد به ایشان، مواردی  را در خصوص اهداف و برنامه های آتی  خود در حوزه های مختلف عملکردی ودر مدیریت شعب بوشهر عنوان داشت.

      در انتها توسط نجفیان حکم معاونت اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر به رحیمی  اهدای گردید.  

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/2/31