تازه های اخبار تازه های اخبار

« برگزاری همایش خانوادگی کادر انتظامات مدیریت شعب استان بوشهر»

« برگزاری همایش خانوادگی کادر انتظامات مدیریت شعب استان بوشهر»

در راستای نشاط آفرینی و ایجاد همدلی، دفترحراست مدیریت شعب استان بوشهر در روز دوشنبه مورخ 13/09/1396 اقدام به برگزاری همایش خانوادگی کادر انتظامات مدیریت با حضور خانواده همکاران انتظامات، مدیر شعب استان، مسؤولین دفتر حراست، معاونین مدیریت، تعدادی از مسیولین دوایر مدیریت و دکتر اسدی راد به عنوان مشاور خانواده نمود


« برگزاری همایش خانوادگی کادر انتظامات مدیریت شعب استان بوشهر»

 در راستای نشاط آفرینی و ایجاد همدلی، دفترحراست مدیریت شعب استان بوشهر در روز دوشنبه مورخ  13/09/1396 اقدام به برگزاری همایش خانوادگی کادر انتظامات مدیریت  با حضور خانواده همکاران انتظامات، مدیر شعب استان، مسؤولین دفتر حراست، معاونین مدیریت، تعدادی از مسیولین دوایر مدیریت و دکتر اسدی راد به عنوان مشاور خانواده نمود.

در این برنامه که در محل خانه معلم بوشهر و به مدت 4 ساعت برگزار گردید، در ابتدا  میررحیمی مسؤول حراست ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و تبریک ایام هفته وحدت و میلاد مولودین، پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، خانواده را اولین و اساسی ترین بنیان بشری عنوان نمود و وجود خانواده شاد و سرزنده را از مواهب الهی دانست. ایشان همچنین خانواده را مامن امن افراد و خاستگاه تعالی انسان بیان دانست  و سپس برخی آیات و احادیث را در این خصوص بیان داشت.

 در ادامه ایشان  با توصیه به این که باید  در همه مراحل زندگی مایه آرامش و پناه همه اعضای خانواده بود و با ایجاد فضایی گرم، صمیمی و مملو از محبت کانون این جمع مقدس را گرم نگه داشت، از تلاش ها و سعه صدر همسران کادر انتظامات تقدیر نموده و ایشان راهمراه و همگام همسرانشان دانستند.

سپس موسوی مدیر شعب استان بوشهر ضمن عرض تبریک تولد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع)، از تلاش های دفتر حراست مدیریت بابت برگزاری این همایش تقدیر نمود و این موضوع را ناشی از حس مسؤولیت شناسی مسؤولین دفتر حراست عنوان داشت.

در ادامه جلسه دکتر اسدی راد به عنوان مدرس دوره مطالبی را در باب اهمیت خانواده و نقش آن در آینده بشر بیان و با ارایه تعاریفی از انواع خانواده ها و شیوه های ارتباط، راهکارهای عملی در جهت ارتقای دانش همکاران در حوزه خانواده بیان نمودند. ایشان با بهره گیری از جدیدترین نظریات علم روانشناسی در حوزه خانواده به بیان شیوه های صحیح زندگی پرداخته و با معرفی انواع ارتباطات میان زن و شوهر به بیان نقش هرکدام در خانواده پرداختند.

گفتنی است دفتر حراست با طرح سؤالاتی در حوزه مهدویت، مسابقه ای بین همکاران برگزار نموده که در این بخش نیز حسن صابر، منصور خدیان زاده و حسن عاشوری پور بیشترین نمره را کسب نموده  و جوایز خود را دریافت نمودند.

در پایان این همایش نیز با اهدای جوایز به نفرات اول دوره بازآموزی تیراندازی در سال 96،  رضا حاجیان در اسلحه کلت کمری و حسن صابر در اسلحه کلاشنیکف و همچنین خانواده همکاران تقدیر به عمل آمد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/2/31