تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری از منطقه زلزله زده دشتی

نعمتی مدیر اموراعتباری و سرمایه گذاری ودیبایی رییس دایره تسهیلات تکلیفی اداره کل اعتبارات وسرمایه گذاری جهت بررسی ودیدار با منطقه زلزله زده شهرستان دشتی به استان بوشهر عزیمت نمودند.

در این سفر یک روزه برنامه های فشرده ای ترتیب داده شده بود از جمله نشست مشترکی که در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوشهر با حضور ارشاد مدیر شعب استان بوشهر،مهدیان معاون امور بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن  ،مدیربنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوشهر و تعدادی از مسیولین و کارشناسان برگزار گردید.

در این جلسه مهدیان به بیان فعالیتهای صورت گرفته در استان آذربایجان شرقی پرداخت وتجارب موفق همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بانک مسکن  را بیان نمود.

در ادامه نعمتیدر خصوص  نحوه اجرایی نمودن طرح اعم از تشکیل پرونده تسهیلاتی  ، ثبت قراردادهای تسهیلاتی و پرداخت تسهیلات مربوطه  مطالبی را مطرح نمود.

ارشاد مدیرشعب استان بوشهر از فعالیتهای صورت گرفته در مدتی که زلزله بوقوع پیوسته مطالبی را مطرح نمود و اظهار داشت : از همان روز حادثه با تشکیل کارگروهی بصورت ضرب الاجلی جهت تسریع در کمک رسانی به آسیب دیدگان برآمدیم وبا تماسهای که همکارانمان در استان آذربایجان شرقی داشتیم از تجریبات آنان در این راستا استفاده نمودیم .وی افزود: در این مدت با اعزام نیرو به منطقه وهمچنین آموزش لازم به کارکنان بنیاد مسکن  جهت تشکیل پرونده ودیگر مسایل مرتبط باعث تسریع در امور گردیدیم .

در انتهای جلسه تفاهم نامه ای در جهت پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان به امضای طرفین رسید.

گفتنی است مدیراموراعتباری وسرمایه گذاری بهمراه مدیرشعب  استان بوشهر وتعدادی از کارشناسان بانک از منطقه زلزله زده  شنبه واقع در شهرستان دشتی بازدید نمودند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23