تازه های اخبار تازه های اخبار

«نشست مشترک زینلی مدیر شعب استان بوشهر با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر

به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی، طرح مسکن مهر و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در محل بنیاد مسکن استان برگزار گردید.

«نشست مشترک زینلی مدیر شعب استان بوشهر با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر»

 به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی، طرح مسکن مهر و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در محل بنیاد مسکن استان برگزار گردید.

     زینلی مدیر شعب استان بوشهر هدف اصلی و مشترک میان بانک مسکن و بنیاد مسکن را  تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر دانست. وی افزود: پرداخت تسهیلات جهت ساخت مسکن روستایی کار خداپسندانه و ارزشمندی بوده که بانک و بنیاد با همکاری و تعامل با یکدیگر به سرانجام رساندند.

    مدیر شعب استان در ادامه تصریح نمود یکی از وظایف مهم و اصلی ما  مسیوولیت پذیری و ترویج فرهنگ باز پرداخت به موقع مطالبات در اذهان روستاییان است که باید از طریق ایجاد ارتباط و گفتگو توسط کارکنان بانک و بنیاد ، شوراهای اسلامی روستاها ، ایمه جمعه و جماعات ، دهیاران و افراد با نفوذ و مورد اعتماد ساکن در روستاها انجام پذیرد  و این جزی وظایف ما میباشد که باید در اذهان روستاییان نهادینه نماییم . مدیر شعب استان یکی دیگر از موارد حایز اهمیت را پیگیری جدی و به موقع در تبدیل تسهیلات مشارکت مدنی به فروش اقساطی دانست  که باید با تعامل و همکاری میان بانک و بنیاد مسکن با جدیت بررسی و پیگیری شود.

وی مفصلاً در خصوص طرح جدید بانک در زمینه  بخشودگی سود و جرایم تسهیلات مسکن روستایی مطالبی را عنوان داشت و خواستار همکاری و تعامل بیش از پیش در جهت اجرایی شدن این طرح شد.

در ادامه حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی  عنوان داشت:  بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد مسکن آماده هرگونه همکاری با بانک  در این راستا انجام می باشد.

    در پایان مقرر گردید کارشناسان بنیاد و بانک به اتفاق هم جهت اجرایی شدن دستورالعمل اخیر به روستاها مراجعه نموده نسبت به وصول مطالبات تسهیلات روستایی اقدام نمایند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/26