تازه های اخبار تازه های اخبار

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: همگرایی و همدلی رمز موفقیت و بهره وری است »

همایش بزرگ کارکنان مدیریت شعب استان بوشهر با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و کلیه همکاران رسمی و شرکتی سراسر استان برگزار گردید.

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: همگرایی و همدلی رمز موفقیت و بهره وری است »

          همایش بزرگ کارکنان مدیریت  شعب استان بوشهر  با حضور عقیل زینلی  مدیر شعب استان و کلیه همکاران رسمی و شرکتی  سراسر استان برگزار گردید.

       در این همایش بزرگ  زینلی مدیر شعب استان بوشهر با عرض خیرمقدم به تمامی همکاران، با تقدیر از آنان بدلیل تلاش های صورت پذیرفته توسط کارکنان در بخش های مختلف عملکردی اظهار داشت:                                               خوشحالیم که برای اولین در طول خدمتم همه همکاران یک استان را در یک همایش باهم می بینم. وی با تقدیر ویژه از بانکدارن شعب گفت: زحمات اصلی بر دوش بانکداران است و ما فقط نقش واسطه و پشتیبان را ایفا می کنیم. وی افزود: سبک مدیریت ما بر اساس تقدیر و تشکر از همکاران  است چون شما این شایستگی را دارید وهمچنین کار ما براساس تصمیمات مشارکتی بنا شده و قطعاً از نظرات تک به تک همکاران استفاده می کنیم. وی اظهار امیدواری کرد و گفت: امروز مطمین و امیدوار شدم که با این لشکری از شما که در اختیار دارم به اهداف بانک خواهم رسید . 

     زینلی برنامه بانک را بر پایه و  اساس بهره وری خواند و افزود: پیش نیاز بهره وری مولفه هایی از جمله محیطی با نشاط وپرشوراست که اگر نشاط و روحیه نباشد نمی شود به اهداف رسید. وی افزود: بهره وری همانا  اثر بخشی، کیفیت، کاهش هزینه ها، کاهش بهای تمام شده و سودآوری است. ما باید بدنبال جذب منابع خرد ، ارزان قیمت و پایدار باشیم. هرکسی می بایست  به سهم خودش از هر ارباب رجوع حداکثر بهره وری را کسب نماید. وی افزود: ما منابع  کلان زیادی را در اختیار داریم که باید اینها را تبدیل و جایگزین به منابع خرد نماییم تا چنانچه شاهد خروج این منابع کلان بودیم با بحران کاهش منابع مواجه نشویم.

مدیرشعب استان ادامه داد: برای عملیاتی نمودن بهره وری برنامه ریزی لازم است که شما این توانایی را دارید و فقط بدست شما شدنی است اما تحقق این امر مستلزم  همت و همدلی است.

زینلی وصول مطالبات را بخش حساس و مهم بانک خواند و افزود: افزایش روز افزون مطالبات بانک می تواند برای ما تهدیدی باشد ولی حرکتی خوبی در جهت کاهش آن آغاز شده که باید این فعالیت تداوم داشته باشد تا در پایان سال به جایگاه شایسته ای برسیم.

در انتها وی خواستار حرکت جهادی همکاران و همیاری و همت تمامی کارکنان در طی مسیر شد.

          پس از آن  رحیمی معاون مدیریت شعب استان، با مطرح نمودن مقوله ایجاد انگیزه در کارکنان گفت: پیش نیاز انگیزه باور است. تمام عملکرد ما از ذهن ما منشای می گیرد پس باید به کارمان باور داشته باشیم که بتواند به ما انگیزه بدهد. وی افزود: باید اهداف بزرگ داشته باشیم که فقط با برنامه ریزی صحیح و همراه نمودن همه همکاران با خودمان و با یک مدیریت مشارکتی می توانیم به موفقیت برسیم.

گفتنی است این همایش بخش های متنوعی از جمله، دعوت از یک استاد برجسته در زمینه بهره وری، اجرای پنل بخشهای مختلف از جمله جذب منابع، وصول مطالبات و منابع انسانی توسط همکاران بانکدار و... داشت.

     در پایان مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر وهدایا به بیش از 60 نفر از همکاران ، از جانباز سرافراز  خدابخش عباسی همکار بازنشسته تجلیل به عمل آمد.

 

 


 

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/10