تازه های اخبار تازه های اخبار

«عیادت از همکار بازنشسته بیمار در استان بوشهر»

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر به همراه مهدی احمدی رییس کل اداره روابط عمومی، فریبرز راحتی رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد و محسن کریمی رییس اداره کل نقدینگی و خزانه داری و تعدادی از کارکنان مدیریت با هدف ارج نهادن به جایگاه سلامت و تندرستی کارکنان از همکار بازنشسته بیمار منوچهر بختیاری پور که به موجب بیماری های متعدد در بستر بیماری بسر می برد از وی عیادت نمودند.

 

به نام خدا

«عیادت از همکار بازنشسته بیمار در استان بوشهر»

    عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر به همراه مهدی احمدی رییس کل اداره روابط عمومی، فریبرز راحتی رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد و محسن کریمی رییس اداره کل نقدینگی و خزانه داری و  تعدادی از کارکنان مدیریت با هدف ارج نهادن به جایگاه سلامت و تندرستی کارکنان از همکار بازنشسته بیمار  منوچهر بختیاری پور  که به موجب بیماری های متعدد در بستر بیماری بسر می برد از وی عیادت نمودند.

   زینلی ضمن آرزوی بهبود و سلامتی برای ایشان و احساس همدردی با خانواده ایشان گفت: کارکنان بازشسته از سرمایه های ارزشمند خانواده بانک مسکن هستند که با تلاش خود در دوران خدمت راه پیشرفت و توسعه بانک را هموار کرده اند.

   همچنین مهدی احمدی مدیر اداره کل روابط عمومی ضمن تجلیل از 30 سال خدمت صادقانه ایشان گفت: مدیران و کارمندان در همه حال در کنار کارکنان بازنشسته و خانواده آنان خواهند بود. وی آمادگی بانک را برای هرگونه کمک در راستای  بهبود وضعیت درمانی وی اعلام نمود.

  گفتنی است بختیاری پور همکار بازنشسته نیز از حسن توجه مسولان تشکر و قدردانی کرد و ضمن توضیحاتی در خصوص روند درمانی گفت: زندگی ما با بانک عجین شده و هرچه داریم از بانک است.

آخرین بروزرسانی 1397/11/9