تازه های اخبار تازه های اخبار

«لطفي رييس كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر: : بانك مسكن با نگاه خدمت دهي فعاليت مي كند»

مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در كميته امداد امام خميني(ره) این استان، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

« به نام خدا»

 

 

«لطفي رييس كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر: : بانك مسكن با نگاه خدمت دهي فعاليت مي كند»

   مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در كميته امداد امام خميني(ره)  این استان، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار که  کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی و  مسئول دايره وصول مطالبات، مدیر شعب این استان را همراهی می کردند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وكميته امداد امام خميني(ره) استان تاکید شد و ضمن تشریح و ارائه گزارش به مسؤولین آن كميته در خصوص خدمات ارائه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به كميته امداد امام خميني  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

زینلی افزود: بانك مسكن در بخش هاي فرهنگي، پرداخت تسهيلات به روستائيان  و ديگر مسائل تعامل خوبي با كميته داشته كه بايد اين تعاملات بيشتر شود.

مدير شعب استان بوشهر با تشريح  نمودن شرايط استثنايي ماده 2 تبصره 35  گفت: در حال حاضر شرايط خوبي جهت به سرانجام رسيدن و تعيين تكليف تسهيلات روستايي فراهم گرديده كه لازم است با همكاري دوجانبه و با تدبير و درايت به بهترين شكل ممكن از اين فرصت مهيا شده استفاده نماييم. زينلي افزود: زمان ما محدود است و بايستي يكسري اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهيم

    احمد لطفي رییس كميته امداد امام خميني(ره) استان بوشهر نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیأت همراه دركميته امداد، تشکر و قدردانی نمود و افزود: كار كاركنان بانك مسكن بسيار سخت است و تلاش شما جاي تقدير و تشكر دارد. وي گفت : بانك مسكن با نگاه خدمت دهي فعاليت مي كند. يكي از اقدامات موثر بانك مسكن طرح بهسازي و نوسازي مسكن روستايي بود و سهم بانك مسكن بالغ بر 70% پروژه هاي استان بود و پرداخت بالغ بر 198ر2 واحد تسهيلات مسكن به مدد جويان تحت پوشش كميته امداد كار بسيار بزرگي بوده است. وي افزود: درهر مكان كه حادثه غير مترقبه اي رخ مي دهد  بانك مسكن جهت كمك رساني به اقشار آسيب ديده پيش قدم مي شود كه ما مديون اين بانك هستيم .

لطفي گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار به منظور تسريع در روند و فرايند اجراي دستوذالعمل ماده 2 تبصره 35 و تعيين تكليف حداقل 300 نفر از مدد جويان تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) مواردي مورد توافق و تصويب طرفين قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1397/11/11