تازه های اخبار تازه های اخبار

« برگزای همایش فعالین بخش مسکن و انبوه سازان حرفه ای در مدیریت شعب استان بوشهر »

همایش فعالین بخش مسکن در مدیریت شعب استان بوشهر با حضور موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان، مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری مدیریت، کارشناسان مدیریت، رؤسای شعب سطح شهر بوشهر و انبوه سازان حرفه ای بخش مسکن در محل مدیریت شعب استان تشکیل گردید.

«به نام خدا»

« برگزای همایش فعالین بخش مسکن و انبوه سازان حرفه ای در  مدیریت شعب استان بوشهر »

     همایش فعالین بخش مسکن در مدیریت شعب استان بوشهر با حضور موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان، مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری مدیریت، کارشناسان مدیریت، رؤسای شعب سطح شهر بوشهر و انبوه سازان حرفه ای بخش مسکن  در محل  مدیریت شعب  استان تشکیل گردید.

      در شروع جلسه موسی رحیمی معاون مدیریت شعب استان بوشهر ضمن خیر مقدم، توضیحاتی در خصوص  موضوع جلسه ارایه و هدف از تشکیل جلسه را  همراهی و همکاری بیشتر بین انبو ه سازان وا بانک عنوان نمود.

وی با تاکید بر اهمیت بخش مسکن در اقتصاد کشور و هم اینکه کسب و کار حقیقی و تخصصی بانک مسکن در بخش مسکن می باشد عنوان نمود  بیش از 300 شغل بصورت مستقیم و 1000 شغل بصورت غیر مستقیم با بخش مسکن ارتباط دارند که  در صورت فعال شدن  بخش مسکن، مشکل اشتغال که یکی از دغدغه های مهم کشور است حل می شود.

 وی یاد آور شد بخش مسکن با توجه به اینکه کمترین وابستگی به خارج از کشور را دارد و تمامی تولیدات این بخش در داخل کشور تولید می شود در زمان تحریم می تواند برگ برنده ای در جهت رونق اقتصاد داخلی باشد.

   رحیمی افزود: فعالین و سرمایه گذاران بخش مسکن از ولی نعمتان ما هستند و بانک، دولت و مردم  قدردان شما هستند. وی ادامه داد: وقتی مردم فاقد قدرت خرید باشند عرضه و تقاضا با هم همخوانی نداشته رکود حاصل می شود که اگر تدابیری اندیشیده شود می توان به طور نسبی مسیله را حل کرد. در همین راستا بانک مسکن با  تامین سرمایه و افزایش سقف تسهیلات قدرت خرید را افزایش داده و همچنین مشوق ها و مزایایی را در نظر گرفته است. حال باید به دنبال راه کارهای دیگر باشیم تا در  آینده به مشکل برنخوریم. ضمن اینکه ما کاملاً خوش بین هستیم که بخش مسکن رونق خواهد گرفت.

 در بخش پایانی رحیمی گفت: باید به سمت رعایت الگوی مصرف برویم و رعایت فن آوری نوین را در دستور کار خود قرار دهیم ضمن اینکه هم اکنون نیز بخشی از این مصادیق در بخش احداث واحدهای مسکونی  رعایت می گردد.  

سپس انبوه سازان ضمن تقدیر و تشکر از بانک بدلیل همکاری فراوان و بیان مشکلات و موانع فراروی گفتند: تمام انبوه سازان از مشتریان قدیمی بانک هستند و ما بانک مسکن را بانک خودمان می دانیم. ایشان اشاره داشتند: چهره شهرها بدست انبوه سازان و سرمایه داران بخش مسکن زیبا می گردد و درخواست انبوه سازان از متولیان صرفاً  احترام است. باید سازمان هایی همچون شهرداری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و...  به کمک هم بیایند و با جمع آوری قوانین دست و پا گیر ، بافت فرسوده شهر را نوسازی و چهره شهر را دگرگون نمایند.

در ادامه مهدی عالی حسینی مسیول دایره ارتباطات و بازاریابی به تشریح انواع تسهیلات مشارکتی از جمله مزایای طرح صندوق یکم انبوه سازان، انواع تسهیلات خرید مسکن زوجین و... پرداختند و به سیوالات انبوه سازان پاسخ های مقتضی را ارایه نمود.

  

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/5/8