تازه های اخبار تازه های اخبار

« زينلي مدير شعب استان بوشهر: مسوولين شعب بايد مثبت انديش باشند »

گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر با حضور عقيل زينلي مدیر شعب استان، معاونين مدیریت، کارشناسان، رؤسا دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

« به نام خدا»

« زينلي مدير شعب استان بوشهر: مسوولين شعب بايد مثبت انديش باشند »

         گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر  با حضور عقيل زينلي  مدیر شعب استان، معاونين مدیریت، کارشناسان، رؤسا  دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

       در این گردهمایی زينلي مدیر شعب استان بوشهر با عرض خیرمقدم به همکاران و عرض تبريك به همكاران به جهت كسب رتبه دوم در ارزيابي عملكرد در پايان فصل اول سال جاري  گفت: همه ما به دنبال يك هدف مشترك هستيم و آن هم رسيدن سازمان به اهداف مورد  است پس بايد به كمك هم شرايطي را فراهم كنيم كه بدون حاشيه و سليقه شخصي آسوده خاطر مسير طي نموده و به اهداف كلان فكر كنيم و به آن برسيم.

     وي افزود: هرچه همكاران همراه تر و همسوتر باشند و تقسيم كارها بدرستي انجام شود و فاصله بين دواير مديريت و شعب كمتر باشد سريعتر به نتيجه دلخواه ميرسيم . زينلي ادامه داد: جلسات بايد يا به دانش مابيفزايد و يا ما را به تحرك و تغيير وادارد و در نهايت بايد نتيجه و خروجي خوبي داشته باشد و موانع را بدون رودرباستي حل كنيم. ايشان ادامه داد: اگر توانمند نباشيم نمي توانيم همكاران را توانمند كنيم و بدون شك ما را قبول نمي كنند پس بايد با جدي گرفتن شركت همكاران در دوره هاي آموزشي اين توانمندي را در كاركنان افزايش دهيم.

زينلي گفت: هميشه بدنبال تغييرات باشيد و با آن مقاومت نكنيد. تغييرات باعث افزايش دانش ما مي گردد. وي افزود: مسوولين شعب بايد مثبت انديش باشند و هدفها را واقع بينانه و بلند در نظر بگيرند و قطعاً چيزي كه در كنار مثبت انديشي مهم است تلاش است.  

ايشان تكريم ارباب رجوع، خدمات كارمزد محور، جذب منابع، وصول مطالبات، آموزش همكاران، ايجاد انگيزه در همكاران، پرورش نيروي چابك، خلاق و ايده پرداز،  رعايت بهداشت اعتباري و دستورالعمل ها، رعايت مسائل حفاظتي و امنيتي و بارزسي را بسيار با اهميت خواند.

          پس از آن  رحيمي معاون مديريت شعب استان، از همكاران به جهت قرار گرفتن مديريت در جايگاه دوم   تقدير نمود و از مدير شعب استان به جهت فراهم نمودن محيطي آرام و بدون تنش تقدير و تشكر نمود.

  سپس مسؤولين چهارشعبه  مديريت كه عملكرد مطلوبي در بخش هاي مختلف از جمله وصول مطالبات، جذب منابع، اعتبارات و ضمانتنامه و منابع انساني  داشتند  به بيان دلايل موفقيت خود پرداختند.

        در بخش دیگری روسا و كارشناسان دوايرمديريت به تشريح عملكرد  خود در  بخش هاي مختلف پراختند  و اهداف سال جاري را تشريح نمودند.

      سپس تمامي كاركنان شركت كننده در همايش ضمن قرائت  ميثاق نامه اي، جهت دستيابي مديريت به اهداف بانك و موفقيت در امور هم پيمان گرديدند.

       در پايان مراسم لوح تقدير وهدايايي به رؤساي شعب برتر و كاركنان  اهداء گرديد.

 


 

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/6/17