تازه های اخبار تازه های اخبار

« فرزاد رستمي مدير كل راه و شهرسازي استان بوشهر: موفقيت در تعامل هرچه بيشتر با بانك مسكن است.»

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوش آمد گويي به مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی و همراهانشان اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

به نام خدا

« فرزاد رستمي مدير كل راه و شهرسازي استان بوشهر: موفقيت در تعامل هرچه بيشتر با بانك مسكن است.»

     عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوش آمد گويي به  مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی و همراهانشان اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

    در این جلسه که در محل دفتر مدیر شعب استان و به منظور بررسي طرح هاي مسكن مهر و تكميل و تعيين تكليف اين پروژه ها برگزار گردید، زینلی گفت: کارکنان این دو مجموعه همیشه با رابطه صمیمانه و خوبی که داشته اند به لطف خدا و با  همفکری و تعامل بیشتر، موفق شده اند مشکلات مسکن طرح مهر را از سر راه بردارند. ایشان اظهار امیدواری نمود با توجه به گستره خدمات بانک مسکن در بخشهای مختلف و همچنین رویکرد جدید در بخش سیاستهای اعتباری، با تعامل بیشتر با اداره کل راه و شهرسازی  بتوانیم با ایجاد رونق در بازار مسکن به شکوفایی بهتر جامعه کمک نماییم.  

  درادامه این نشست فرزاد رستمی مدیر کل اداره راه وشهرسازی استان ضمن تقدير و تشكر از مجموعه مديران و كاركنان بانك مسكن با اشاره به سیاستهای اعتباری دولت در سال 98 و تاکید بر گرایش تسهیلات بانک مسکن به سمت بافت هاي فرسوده و ناكارآمد شهري گفت: به خاطر وجود اهداف و منافع مشترک بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی، موفقیت و دستیابی به اهداف عالی هر دو سازمان در گروی تعامل و رابطه بیشتر می باشد.

     رستمی افزود:  بی شک این دو مجموعه جزء یک پیکره واحد می باشند لذا اولویت اول ما تعامل مالي با بانک مسکن می باشد و رویکرد ما تعاون، تعامل و ارتباط بیشتر با بانک مسکن خواهد بود. ایشان اعلام آمادگی نمودند تا تمهیدات لازم جهت ملزم نمودن پیمانکاران، سازندگان و شرکتهای تابعه این سازمان را جهت اخذ ضمانت نامه های بانکی از بانک مسکن  اتخاذ نموده تا ضمن توانمند و شکوفا نمودن بانک مسکن استان، بسترهای لازم جهت ارائه خدمات بهتر و گسترده تر بانک را فراهم نمايند.

   گفتنی است در این دیدار ضمن بررسی موضوعات گوناگون، روند پی گیری تكميل و تعيين تكليف واحدهای احداثي مسکن مهر سراسر استان  مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تا پایان سال اغلب پروژه ها به بهره برداری برسند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/4