تازه های اخبار تازه های اخبار

« فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر: موفقیت در تعامل هرچه بیشتر با بانک مسکن است.»

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی و همراهانشان اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

به نام خدا

« فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر: موفقیت در تعامل هرچه بیشتر با بانک مسکن است.»

     عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی به  مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی و همراهانشان اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

    در این جلسه که در محل دفتر مدیر شعب استان و به منظور بررسی طرح های مسکن مهر و تکمیل و تعیین تکلیف این پروژه ها برگزار گردید، زینلی گفت: کارکنان این دو مجموعه همیشه با رابطه صمیمانه و خوبی که داشته اند به لطف خدا و با  همفکری و تعامل بیشتر، موفق شده اند مشکلات مسکن طرح مهر را از سر راه بردارند. ایشان اظهار امیدواری نمود با توجه به گستره خدمات بانک مسکن در بخشهای مختلف و همچنین رویکرد جدید در بخش سیاستهای اعتباری، با تعامل بیشتر با اداره کل راه و شهرسازی  بتوانیم با ایجاد رونق در بازار مسکن به شکوفایی بهتر جامعه کمک نماییم.  

  درادامه این نشست فرزاد رستمی مدیر کل اداره راه وشهرسازی استان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیران و کارکنان بانک مسکن با اشاره به سیاستهای اعتباری دولت در سال 98 و تاکید بر گرایش تسهیلات بانک مسکن به سمت بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری گفت: به خاطر وجود اهداف و منافع مشترک بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی، موفقیت و دستیابی به اهداف عالی هر دو سازمان در گروی تعامل و رابطه بیشتر می باشد.

     رستمی افزود:  بی شک این دو مجموعه جزی یک پیکره واحد می باشند لذا اولویت اول ما تعامل مالی با بانک مسکن می باشد و رویکرد ما تعاون، تعامل و ارتباط بیشتر با بانک مسکن خواهد بود. ایشان اعلام آمادگی نمودند تا تمهیدات لازم جهت ملزم نمودن پیمانکاران، سازندگان و شرکتهای تابعه این سازمان را جهت اخذ ضمانت نامه های بانکی از بانک مسکن  اتخاذ نموده تا ضمن توانمند و شکوفا نمودن بانک مسکن استان، بسترهای لازم جهت ارایه خدمات بهتر و گسترده تر بانک را فراهم نمایند.

   گفتنی است در این دیدار ضمن بررسی موضوعات گوناگون، روند پی گیری تکمیل و تعیین تکلیف واحدهای احداثی مسکن مهر سراسر استان  مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تا پایان سال اغلب پروژه ها به بهره برداری برسند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/4