تازه های اخبار تازه های اخبار

" با اجراي راهكارهاي علمداري مدير امور اعتباري، پروژه هاي مشكل دار برازجان تعيين تكليف مي شود"

در سفري كه محمدحسن علمداري مدير امور اعتباري و مرتضي صالحي شهرابي رييس اداره كل تسهيلات تبصره اي به استان بوشهر داشتند، فرزاد رستمي مديركل راه وشهرسازي استان بوشهر، عقيل زينلي مديرشعب استان، موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت و كارشناسان دايره ارتباطات و بازايابي ايشان را همراهي كردند و از پروژه هاي نيمه تمام مسكن مهر برازجان بازديد نموده و راهكارهايي جهت به اتمام رساندن آنها ارائه نمودند.

" به نام خدا"

" با اجراي راهكارهاي  علمداري مدير امور اعتباري، پروژه هاي مشكل دار برازجان تعيين تكليف مي شود"

در سفري كه محمدحسن علمداري مدير امور اعتباري  و مرتضي صالحي شهرابي رييس اداره كل تسهيلات تبصره اي به استان بوشهر داشتند، فرزاد رستمي مديركل راه وشهرسازي استان بوشهر، عقيل زينلي مديرشعب استان، موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت و كارشناسان دايره ارتباطات و بازايابي ايشان را همراهي كردند و از پروژه هاي نيمه تمام مسكن مهر برازجان بازديد نموده و  راهكارهايي جهت به اتمام رساندن آنها  ارائه نمودند.

در  بازديد از پروژه هاي مسكن مهر برازجان كه فرزاد رستمي مديركل راه وشهرسازي استان بوشهر و معاونين ايشان نيز حضور داشتند به بررسي پروژه هاي نيمه تمام مسكن مهر از جمله پروژه هاي سماسد،سحر بتن ليلان و... پرداختند و علمداري ضمن ارائه راهكارها  و پيشنهادات لازم، خواستار تعيين تكليف و تكميل پروژه هاي ناتمام از طريق واگذاري پروژه هاي مشكل دار به بخش خصوصي و پيمانكاران توانمند با ارائه جدول زمانبندي جديد طرح از طرف پيمانكاران اين پروژه ها  و تضمين معرفي اعضاء همراه و همسو با  و مساعدت هاي بانك  گرديد.

علمداری مدير امور اعتباري  اذعان داشت: با تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان پیش بینی می شود جمعیت بسیار بالایی در اين پروژه ها  ساکن شود که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان  بانک مسکن میسر نخواهد شد.

وي همچنین افزود: با توجه به اهمیت تسریع در اتمام طرح هاي  مسکن مهر و تحویل واحد ها به متقاضيان، از اداره کل راه و شهرسازی انتظار داریم روند تکمیل و تحویل واحدها را سرعت داده تا بانک نیز با انجام فروش اقساطی، مطالبات خود را وصول نمايد.

وی افزود: تا پایان سال جاری واحدهای  مسکن مهری که عملیات ساخت آن‌ها به پایان رسیده و تکمیل شوند افتتاح، فروش اقساطی و به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. وي گفت: بانك در نظر دارد هر چه سریعتر این واحدها را تکمیل کرده و توام با تامین خدمات زیربنایی و زیرساختی  واحدهاي مزبور، مقدمات فروش اقساطی، افتتاح و تحویل آن‌ها به متقاضیان را فراهم کند.

علمداری در این ديدار  به سوالات مسولین اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در خصوص مسائل مربوط به تامین مالی مسکن مهر، بحث فروش اقساطی واحدها، مسائل مربوط به متمم جدید تسهیلات مسکن مهر و ... ساير موضوعات مرتبط با تسهیلات این پروژه ها پاسخ داد.

وی با اشاره به همکاری مطلوب میان مسوولان مرتبط با پروژه مسکن مهر و هم‌عقیده بودن دست‌اندرکاران ساخت این واحدها در موضوع ضرورت تکمیل واحدهای باقی مانده،تامین خدمات زیربنایی و روبنایی،افتتاح وفروش اقساطی واحدها گفت:  لازم است با افزایش همکاری‌های متقابل،پرونده مسکن مهر در اسرع وقت بسته شود وهمه واحدها تعیین تکلیف شود.

سپس زينلی مدیر شعب استان بوشهر نیز با ذکر اهمیت و جایگاه فروش اقساطی پروژه هاي  مسکن مهر برای مدیریت و بانک اظهار داشت: مدیریت استان بوشهر با برنامه ریزی و اشراف کامل در نحوه پرداختی ها به پیمانکاران مسکن مهر و روند فروش اقساطی واحدها از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود  به منظور تسریع در به پایان رساندن پروژه های مسکن مهر بهره خواهد برد.

بعد از آن فرزاد رستمي، حضور علمداري در استان را مايه خير بركت و باعث دلگرمي مجموعه خواند و ضمن تقدیر و تشکر از  زحمات و تلاش های بانک مسکن و مساعدت و همراهي مديريت استان در اعطای تسهیلات طرح مسکن مهر  تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر بانک مسکن  شاهد تحویل تمامی واحدها به متقاضیان و اتمام پروژه مسکن مهر باشیم.

رستمی  با بیان اینکه عمده مالکان واحدهای باقی مانده مسکن مهر مستاجر هستند، تاکید کرد:  تکمیل هر چه سریعتر مسکن مهر و تحویل این پروژه ها می تواند به کنترل بازار کمک کند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/9/10