تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير امور استان ها و بازاريابي: نتيجه همدلي و همصدايي پيشرفت است

آيين افتتاح ساختمان جديد مديريت شعب استان بوشهر و همچنين شعبه مركزي بوشهر با حضور تعدادي از مديران امور و روساي ادارات مركزي، كارشناسان مركز، عقيل زينلي مدیر شعب استان و جمعي از همكاران صف و ستاد برگزار گردید.

به نام خدا

مدير امور استان ها و بازاريابي: نتيجه همدلي و همصدايي پيشرفت است

          آيين افتتاح ساختمان جديد مديريت شعب استان بوشهر و همچنين شعبه مركزي بوشهر با حضور تعدادي از مديران امور و روساي ادارات مركزي، كارشناسان مركز، عقيل زينلي  مدیر شعب استان و جمعي از همكاران صف و ستاد برگزار گردید.

       در این آيين، مدیر شعب استان بوشهر ضمن  عرض خیرمقدم و خوشامد گويي به مهمانان و تقدير و تشكر از مديران ارشد بانك و تمامي دست اندركاراني كه با عملكرد مطلوب خود در احداث بناي زيبا و باشكوه ساختمان مديريت همكاري داشته اند از همكاران خواست تا با تلاش و همت مضاعف در تمامي بخش ها و مشاركت كليه همكاران با ارتقاء عملكردي، جذب منابع، وصول مطالبات، خدمات كارمزد محور و در نهايت سودآوري، موجبات منطبق سازي فضاي ساختمان مديريت با بهره وري و اثربخشي را فراهم نمايند.

     ايشان همچنين با تأكيد بر لزوم كاهش هزينه ها و مصرف بهينه انرژي در ساختمان، خواستار نگهداري مناسب از ساختمان توسط تمامي همكاران مديريت گرديدند.

  در ادامه صالحي مدير امور پشتيباني و ساختمان با تقدير و تشكر از تمام عواملي كه با زحمات خود موجبات بهره برداري پروژه را فراهم نموده اند ، افزود: علي رغم  بروز مشكلاتي از جمله تغيير نرخ ارز  و مسايل ديگر ،  ادارات مركزي  و مديريت بوشهر با  همكاري خوب خود زمينه بهره برداري اين پروژه را فراهم نموده تا امروز ما شاهد افتتاح آن باشيم . ايشان ادامه داد احداث اين ساختمان براي استان يك فرصت است پس همكاران مي بايست  با فعاليت بيشتر به درجات و جايگاه بالاتر عملكردي دست يابند.

  سپس خاكي رييس اداره ساختمان گزارشي  تفصيلي از پروژه را ارائه نمود و افزود: كيفيت كار خود گوياي تلاش حداكثري در حوزه هاي همچون مكانيك، ابنيه، معماري و... بوده است . ايشان گفت: اين ساختمان در زميني به مساحت 1430 متر مربع و با 6800 متر مربع سطح زير بنا در دو بلوك A و B   كه بلوك A  در هشت و نيم طبقه  با زير بناي 5247 متر مربع و بلوك B با 5 طبقه با 1552 متر مربع كه داراي چهار طبقه پاركينگ طبقاتي كه در استان بوشهر بي نظير است و سالن آمفي تئاتر با ظرفيت 210 صندلي احداث گرديده است. خاكي افزود: كار اين ساختمان با بهاي تمام شده  كاملاً  استاندارد و بهينه اي  به اتمام رسيده و در اين راه موفق شديم تخفيفات بسيار خوبي معادل 40 ميليارد ريال اخذ نماييم. وي تقدير ويژه اي از تمامي عواملي كه در ساخت اين پروژه فعاليت داشتند نمود و افزود: مديريت بوشهر تمامي توان خود را بكار بست و همه نيروهاي خود را بسيج نمود كه اين شيوه عمل در كشور به عنوان يك الگو مي باشد.

در ادامه لاري دارابي مدير امور استان ها و بازاريابي با تقدير از دست اندركاران احداث اين ساختمان گفت: جاي تقدير است از كساني كه سنگ بناي اين پروژه را گذاشتند و در ادامه اين پي گيري هاي مديريت استان بود كه  اين پروژه عظيم را  به سرانجام رسانيد . پس بايد همه با هم تلاش كنيم تا بتوانيم هزينه هاي انجام شده در اين ساختمان را در كوتاه ترين زمان ممكن برگشت دهيم.

وي با ارائه آمار مديريت در شاخص هاي مختلف گفت: نتيجه همدلي و همصدايي پيشرفت است و ماخوشحاليم كه مديريت شعب استان 5 دوره در منطقه سبز قرار گرفته  و 4 دوره آن متوالي بوده كه اين خود نشان از ثبات عملكرد مديريتي است و حاكي از انتخاب شيوه درست دستور كار مديريتي مي باشد . همچنين اين موضوع نتيجه و حاصل تلاش تمامي همكاران با مديريت مطلوب مدير شعب استان بوده است.
مدير امور استان ها و بازاريابي ادامه داد: امروز پي گيري وصول مطالبات يكي از دغدغه هاي بانك و از مهم ترين اولويت ها مي باشد پس بايد پيگيري وصول مطالبات بين تمامي كاركنان تقسيم شود، همه همكاران در اين امر مهم مشاركت نمايند و فقط به مامورين وصول مطالبات بسنده نگرديده  تا نتيجه حاصل گردد.

وي خواستار استفاده از ظرفيت هاي طرح ميثاق، تبصره 35 ، پيگيري جدي پرونده هاي طرح مسكن مهر و غير مهر، وصول نقدي، فعاليت هاي كارمزد محور از جمله صدور انواع ضمانت نامه هاي بانكي و خدمات مجازي ، كنترل و نظارت، آموزش حين خدمت همكاران ، تكريم ارباب رجوع، برگزاري منظم و مرتب جلسات بخشنامه خواني، جانشين پروري و شايسته سالاري، توجه به آمارها و مانوس بودن با آن ها، مطالعه شاخص ها و ايجاد نشاط و روحيه همكاري در بين همكاران شد.   

   در پايان  اين مراسم از عليرضا شجاعي زاده رييس دايره تجهيز و پشتيباني و عليرضا غني زاده رييس دايره فني و ارزيابي مديريت به جهت فعاليت ويژه در احداث اين ساختمان، با اهداء لوح تقدير وهديه تجليل به عمل آمد.

   گفتني است به واسطه افتتاح ساختمان مديريت شعب استان و شعبه مركزي بوشهر ،  استان بوشهر  دو روز ميزبان مديران امور، روساي ادارات، كارشناسان مركز  بوده و طي اين مدت از تمام شعب استان بازديد به عمل آمده و رهنمود هاي لازم به همكاران به منظور بهبود ارتقاء عملكرد در زمينه ها و شاخص هاي مختلف ارائه گرديد.  
 

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/12