تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار از شرکت پتروشیمی مبین عسلویه

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسیولین شرکت پتروشیمی مبین از شرکت های مستقر در شهر عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

دیدار از شرکت پتروشیمی مبین عسلویه  

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسیولین شرکت پتروشیمی مبین از شرکت های مستقر در شهر عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون مدیریت، سعیده سلیمانی رییس شعبه شهرجم ، مهدی عالی حسینی بازاریاب مدیریت  ، و سه نفر از مدیران شرکت پتروشیمی مبین  برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدیر  شعب استان بوشهر  ارایه گردید  و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زینلی افزود : بانک به منظور بهره وری بیشتر می بایست  دست به پویایی می زد که خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در جهت احترام به مشتریان و بازار هدف انجامید، توانست  محصولات جدید خود را برای اشخصاص حقیقی و حقوقی مختلف ارایه نماید.

 وی ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامی  بخشهایی که سیستم بانکی
 می تواند ارایه خدمت دهد دارد .

 مدیر شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارایه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته می باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

     گفتنی است در این نشست معاونت مالی شرکت پتروشیمی مبین توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت  و ارزش قرارداد پروژه های  در دست اقدام  ارایه نمود و بیان داشت: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: بنا داریم فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1398/12/21