تازه های اخبار تازه های اخبار

« تشریح طرح اقدام ملی تولید و تامین مسکن و سیاست های اعتباری سال 1399»

جلسه تبیین و تشریح طرح اقدام ملی و سیاست های اعتباری سال جاری با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، معاونین ایشان، مسیولین شعب استان، کلیه کارشناسان و مسیولین ومعاونین دوایر مدیریت برگزار گردید.

« به نام خدا »

« تشریح طرح اقدام ملی تولید و تامین مسکن و سیاست های اعتباری سال 1399»

  جلسه تبیین و تشریح طرح اقدام ملی و سیاست های اعتباری سال جاری با حضور عقیل زینلی  مدیر شعب استان بوشهر، معاونین ایشان،  مسیولین شعب استان، کلیه کارشناسان و مسیولین ومعاونین دوایر مدیریت  برگزار گردید.

 مدیر شعب استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید بانک و آرزوی بهرمندی همکاران از فیوضات ماه مبارک رمضان به تشریح فعالیت های صورت گرفته درسال گذشته پرداخته و خطاب به همکاران گفت :  از تمام همکارانی که تلاش کردند تا بتوانیم به اهداف تعیین شده برسیم و با کسب رتبه پنجم در این شرایط خاص جزو چند مدیریت برتر کشور باشیم  تشکر و قدردانی می کنم . وی ادامه داد: بی شک  هرگونه توفیق نتیجه کار وتلاش همه بوده وما خوشحالیم که به  خودباوری و اعتماد بنفس رسیده ایم ومی دانیم که  توان تکرار آن را داریم .

ایشان ادامه دادند: حال انتظارات از ما بیشترشده پس باید در سال پیش رو همچون گذشته بسیار پر تلاش وبا انرژی بدنبال رسیدن به اهداف بانک باشیم . وی ادامه داد: دغدغه اصلی ما کارکنان ستاد، شعب هستند و ما با تمام توان پشتیبان همکاران شعب هستیم. زینلی افزود: نقش روسای شعب در امور بسیار مهم و حساس است و می بایست  پیگیری مستمر و مداوم امور را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیر شعب استان ادامه داد: در بخش وصول مطالبات کار بسیار سختی پیش رو داریم و می بایست در هنگام پرداخت تسهیلات علاوه بر اخذ وثایق معتبر، اعتبار سنجی لازم را اعمال نموده تا از انتقال تسهیلات مشتریان به طبقه مطالبات معوق جلوگیری به عمل آید.

    گفتنی است در این جلسه  بخشنامه های ارسالی از مرکز  به بحث و گفتگو گذاشته شد و نکات مبهم و غامض آن ها  مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفته و رفع ابهام گردید.

 همچنین در این جلسه سیاست های اعتباری سال 1399 نیز توسط معاون اجرایی مدیریت و مسوول دایره اعتباری مدیریت به شرکت کنندگان در جلسه تبیین و ارایه گردیده و به سوالات و ابهامات ایشان در خصوص موضوع پاسخ لازم داده شد.

آخرین بروزرسانی 1399/3/11