تازه های اخبار تازه های اخبار

شعبه مرکزی بوشهر به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها پیوست

برگزاری جشن ۱۰۰۰ میلیاردی شعبه مرکزی بوشهر با حضور عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر، معاونین مدیریت، تعدادی از مسؤولین دوایر مدیریت، رییس شعبه و کارکنان شعبه مزبور برگزار گردید.

« به نام خدا»

« معارفه رییس دفتر حراست مدیریت شعب استان بوشهر»

         مراسم معارفه رییس دفتر حراست  مدیریت شعب استان بوشهر با حضور  زینلی  مدیر شعب استان بوشهر، معاونین مدیریت،  کارشناسان، رؤسای  دوایر مدیریت و همچنین رؤسای شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید. 

   زینلی مدیر شعب استان بوشهر  با تقدیر و تشکر از همکاران به جهت موفقیت مدیریت  در عملکرد سال 98 گفت: زحمات بسیار ارزنده و قابل تقدیری صورت پذیرفته  و همکاران  شعار خواستن توانستن است را بخوبی صرف نمودند. وی افزود: بدون شک  همه افراد در این موفقیت نقش آفرین بوده و سهم خود را ایفا نموده اند.

      زینلی توازن در عملکرد، استمرار در بازاریابی، جذب سپرده های خرد، فرهنگ سازی و نهادینه نمودن وصول مطالبات، پیاده سازی بانکداری شرکتی، جلوگیری از روزمره گی همکاران، جدی گرفتن آموزش و به روز رسانی اطلاعات بانکی همکاران، نحوه برخورد با مشتریان و همکاران را از اهداف اصلی بانک خواند.

وی در خصوص نقش پرسنل حراست در سازمان گفت: ما  حراست را به عنوان دستگاه نظارتی و پیش گیرانه می شناسیم، که تمام پرسنل این حوزه تعهد و تخصص کاری دارند و ما از این بابت خاطرمان آسوده است.

مدیر شعب استان ادامه داد:  حراست می تواند در یکپارچگی، امید بخشی و همچنین نظم در سازمان نقش بسیار بالایی داشته باشد .

زینلی  گفت: امید است رییس جدید حراست بتواند در انجام کارهای محوله و همچنین در راستای تعامل با همکاران موفق عمل نماید  .

زینلی ادامه داد: یکی از وظایف حراست شناسایی مشکلات سیستم و گام در جهت رفع موانع و مشکلات موجود در آن است.

وی با اشاره به اینکه حراست وظیفه صیانت از منابع انسانی را برعهده دارد، عنوان کرد: حراست وظیفه دارد جسم و روح یک فرد را حفاظت کند.

زینلی در خصوص اقدامات انجام شده گفت: رویکرد حراست رویکرد تعاملی بوده و همیشه حراست سعی داشته است در جهت تحقق اهداف سازمان گام بردارد.

  در پایان مدیر شعب استان بوشهر با تبریک به عبدالکریم حسینی به عنوان رییس دفتر حراست  استان گفت: با حمایتی که از ایشان می شود  امیدوارم بتوانیم با سرعت بیشتری به اهداف مورد نظر بانک  برسیم. 

در ادامه عبدالکریم حسینی به عنوان رییس جدید حراست استان بوشهر  نیز در سخنان مبصوتی محورهای کاری خود را اعلام نمود.

     همچنین ایشان  ضمن تشکر از اولیای بانک بدلیل اعتماد به ایشان، مواردی را در خصوص اهداف و برنامه های آتی  خود در حوزه های مختلف عملکردی ودر مدیریت شعب بوشهر عنوان داشت.

      در انتها توسط مدیر شعب استان  حکم انتصاب رییس دفتر حراست  شعب استان بوشهر به عبدالکریم حسینی  اهدای گردید.  

گفتنی است در این جلسه علی اکبر آبادی پور نیز به عنوان رییس جدید دایره کنترل و نظارت استان منصوب گردید و حکم خود را از مدیر شعب استان دریافت نمود.

به نام خدا

مصاحبه با رضا محقق نژاد رییس شعبه مرکزی بوشهر به جهت پیوستن شعبه با شعب باشگاه 1000 میلیاردی.

  1. دلیل موفقیت شعبه در عضو شدن در باشگاه شعب 1000 میلیاردی بانک را چه می دانید.

دلایل موفقیت ای شعبه را میتوان عوامل زیر برشمرد 1_شناخت دقق نیاز مشتریان ورفع آن در کوتاهترین زمان ممکن 2_ همدلی ومسیولیت پذیری کارکنان 3_کار تیمی تعلق سازمانی وتکریم ارباب رجوع 3_ پافشاری در بخش بازاریابی

  1. برای سال جاری چه تدابیری اندیشیده اید وچه برنامه ای جهت عضویت در باشگاه شعب 2000 میلیاردی دارید. برای ماندن در صحنه رقابت امروزه ،استفاده از شیوه های خلاقانه ونوآورانه مشتری مداری موثر وارایه خدمات نوین در حداقل زمان امری لازم وضروری میباشد .تلاش خواهد شد شعبه در محیطی دوستانه وصمیمی حاکم بر پرسنل به فعالیتهای خود شتاب واستمرار بدهد و از تجربیات گذشته بهره برداری نماید.

 

  1. با استفاده از چه روشی موفق به جذب مشتریان می گردید.

بازاریابی میبایست همراه با سعه صدر وتماس مداوم وپیگیری مستمر باشد .با مشتریان نیز بایستی با صداقت وهمدلی رفتار کرد تا موجب جذب مشتری گردد .

  1. نقش سایر همکاران را در این موفقیت چگونه ارزیابی می کنید.

 در موسسات مالی هر گونه موفقیتی  ثمره تلاش تمامی پرسنل میباشد که با همدلی وهمکاری میتوانند موفقیتهای بزرگ را به ظهور رسانند .

  1. سخن آخر:

 همواره میبایست تلاش نمود وهمکاران را نسبت به برگشت منابع بانک حساس نمود تا از قبل این حساسیت وتعهد هم بانک وهم پرسنل بهره مند گردند وبا ایجاد همدلی در نیروهای انسانی بیشتر برای تحقق اهدا بانک کوشش نمایند  در انتها از همکاری وهمراهی کادر مدیریتی آستان از مدیر محترم ومعاونین گرامی تشکر وقدرانی نموده سلامتی وتندرستی این همراهان را از خداوند منان خواستاریم .

تنظیم : امید باغبان نژاد

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/26