تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدیر شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانک مسکن در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ستودنیست

در این دیدار عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان تاکید نمود و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤولین آن کمیته در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

 

 

احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانک مسکن در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ستودنیست

   مدیرکل  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدیر شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

 در این دیدار  عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان تاکید نمود  و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤولین آن کمیته در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به کمیته امداد امام خمینی  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه بین ادارات کمیته امداد شهرستان ها و شعب تحت پوشش این مدیریت گردید.

زینلی افزود: بانک مسکن در بخش های فرهنگی، پرداخت تسهیلات به مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد  و دیگر مسایل تعامل خوبی با کمیته داشته که باید این تعاملات بیشتر شود.

مدیر شعب استان بوشهر با تشریح  نمودن روند عملکرد بانک در خصوص تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی و اینکه تاکنون به چه میزان تسهیلات پرداخت شده افزود: بانک مسکن عملکرد بسیار مطلوبی در این بخش داشته و امیدواریم با مساعدت ها و تسهیلات ایجاد شده از جمله تسهیل در شرایط اخذ ضمانت در کوتاه ترین زمان مابقی بودجه اختصاصی را تعیین تکلیف نماییم. وی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی جهت به سرانجام رسیدن و تعیین تکلیف تسهیلات فوق  فراهم گردیده که لازم است با همکاری دوجانبه و با تدبیر و درایت به بهترین شکل ممکن از این فرصت مهیا شده استفاده نماییم. زینلی ادامه داد: زمان ما محدود است و بایستی یکسری اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهیم، ایشان همچنین خواستار معرفی متقاضیان با مدارک کامل به شعب بانک گردید.

    احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر نیز که بهمرا معاونین خود در این جلسه حضور داشتند با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: کار کارکنان بانک مسکن بسیار سخت است و تلاش شما جای تقدیر و تشکر دارد. وی گفت : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند. یکی از اقدامات موثر بانک مسکن پرداخت کامل سهمیه تخصیص داده شده به بانک مسکن بوده کار بسیار بزرگی بوده است.

لطفی گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار به منظور تسریع در روند و فرایند اجرای دستورالعمل تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی مواردی مورد توافق و تصویب طرفین قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1399/7/12