تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه بخشنامه خواني و كميته بازاريابي مديريت با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان معاونين ايشان، كارشناسان مديريت ، روساي ومعاونين دواير مديريت برگزار گرديد.

زينلي مديرشعب استان بوشهر: بايد براي تداوم موفقيت بدنبال برنامه هاي جديد باشيم

در اين جلسه به بررسي و تجزيه و تحليل بخشنامه ها و دستورالعمل ها صادره پرداخته شد و مدير شعب استان رهنمودهاي لازم را به همكاران ارائه نمود.

« به نام خدا»

زينلي مديرشعب استان بوشهر: بايد براي تداوم موفقيت  بدنبال برنامه هاي جديد باشيم

     جلسه بخشنامه خواني و كميته بازاريابي مديريت با  حضور عقيل زينلي مدير شعب استان معاونين ايشان،  كارشناسان مديريت ، روساي ومعاونين دواير مديريت برگزار گرديد.

      در اين جلسه  به بررسي و تجزيه و تحليل بخشنامه ها و دستورالعمل ها صادره  پرداخته شد و مدير شعب استان رهنمودهاي لازم را به همكاران  ارائه نمود.

      در ابتداي  اين جلسه عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهرگفت: در شش ماهه نخست امسال متفاوت تر از هميشه بوديم و با تلاش و كوشش همكاران خيلي خوب عمل كرديم و موفق بوديم.  از نگاه ما همه همكاران و در هر جايگاهي باشند مهم هستند. همكاران بايد همگي فقط به كار فكر كنند. همكاران صف مي دانند كه همكاران ستاد همگي همراه آنها و پاي كارند. ما نشان داديم كه در سخت ترين شرايط و علي رغم شرايط كرونايي و با تمام محدوديت ها مي توانيم از پس كارهاي سخت مثل وصول مطالبات فائق آييم.

وي افزود: براي شش ماهه ابتداي سال خوب بوديم، پس نبايد زمان را از دست بدهيم و با اسارت در روز مرگي در گير مسائل حاشيه اي شويم.

مدير شعب استان خواستار ارائه برنامه عملياتي دواير مديريت در شش ماهه دوم سال جاري در حوزه هاي كاري خود شد.همچنين وي به منظور ارتقاء درجه شعب در سال جاري گفت: بايد رهنمودهاي لازم از طرف مسوولين و كارشناسان مديريت  به مسوولين شعب جهت حفظ و ارتقاء جايگاه و درجه شعب ارائه گردد. ضمناً ايشان خواستار حمايت و پشتيباني همكاران ستاد از شعب مستعد جهت پيوستن به باشگاه شعب هزار و دو هزار ميلياردي گرديد.

 زينلي در خصوص طرح اقدام ملي گفت: اين طرح از طرح هاي مهم و اولويت دار بانك بوده كه اجراي صحيح آن براي ما حائز اهميت است. پس بايد كارها مرتب رصد گرديده  و با دقت و حوصله و تصميم درست و براي رضاي خداوند و خدمت به مردم كار كنيم.

 وي همچنين مطالبي را در خصوص فعاليت مديريت در بازسازي و تعميرات اساسي شعب در شش ماهه ابتدايي امسال گفت و افزود: امسال در بخش تعميرات و زيبا سازي شعب فعاليت خوب و موفقي داشتيم و در شعب ميدان حر و شهيد نواب صفوي بوشهراقدامات اساسي و درخور تقديري انجام گرديد. وي گفت: حتي از مشكلات جزيي هم نبايد غافل شد و كارها مي بايست به موقع و صحيح انجام شود.

      

آخرین بروزرسانی 1399/7/15