تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه بخشنامه خوانی و کمیته بازاریابی مدیریت با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان معاونین ایشان، کارشناسان مدیریت ، روسای ومعاونین دوایر مدیریت برگزار گردید.

زینلی مدیرشعب استان بوشهر: باید برای تداوم موفقیت بدنبال برنامه های جدید باشیم

در این جلسه به بررسی و تجزیه و تحلیل بخشنامه ها و دستورالعمل ها صادره پرداخته شد و مدیر شعب استان رهنمودهای لازم را به همکاران ارایه نمود.

« به نام خدا»

زینلی مدیرشعب استان بوشهر: باید برای تداوم موفقیت  بدنبال برنامه های جدید باشیم

     جلسه بخشنامه خوانی و کمیته بازاریابی مدیریت با  حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان معاونین ایشان،  کارشناسان مدیریت ، روسای ومعاونین دوایر مدیریت برگزار گردید.

      در این جلسه  به بررسی و تجزیه و تحلیل بخشنامه ها و دستورالعمل ها صادره  پرداخته شد و مدیر شعب استان رهنمودهای لازم را به همکاران  ارایه نمود.

      در ابتدای  این جلسه عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهرگفت: در شش ماهه نخست امسال متفاوت تر از همیشه بودیم و با تلاش و کوشش همکاران خیلی خوب عمل کردیم و موفق بودیم.  از نگاه ما همه همکاران و در هر جایگاهی باشند مهم هستند. همکاران باید همگی فقط به کار فکر کنند. همکاران صف می دانند که همکاران ستاد همگی همراه آنها و پای کارند. ما نشان دادیم که در سخت ترین شرایط و علی رغم شرایط کرونایی و با تمام محدودیت ها می توانیم از پس کارهای سخت مثل وصول مطالبات فایق آییم.

وی افزود: برای شش ماهه ابتدای سال خوب بودیم، پس نباید زمان را از دست بدهیم و با اسارت در روز مرگی در گیر مسایل حاشیه ای شویم.

مدیر شعب استان خواستار ارایه برنامه عملیاتی دوایر مدیریت در شش ماهه دوم سال جاری در حوزه های کاری خود شد.همچنین وی به منظور ارتقای درجه شعب در سال جاری گفت: باید رهنمودهای لازم از طرف مسوولین و کارشناسان مدیریت  به مسوولین شعب جهت حفظ و ارتقای جایگاه و درجه شعب ارایه گردد. ضمناً ایشان خواستار حمایت و پشتیبانی همکاران ستاد از شعب مستعد جهت پیوستن به باشگاه شعب هزار و دو هزار میلیاردی گردید.

 زینلی در خصوص طرح اقدام ملی گفت: این طرح از طرح های مهم و اولویت دار بانک بوده که اجرای صحیح آن برای ما حایز اهمیت است. پس باید کارها مرتب رصد گردیده  و با دقت و حوصله و تصمیم درست و برای رضای خداوند و خدمت به مردم کار کنیم.

 وی همچنین مطالبی را در خصوص فعالیت مدیریت در بازسازی و تعمیرات اساسی شعب در شش ماهه ابتدایی امسال گفت و افزود: امسال در بخش تعمیرات و زیبا سازی شعب فعالیت خوب و موفقی داشتیم و در شعب میدان حر و شهید نواب صفوی بوشهراقدامات اساسی و درخور تقدیری انجام گردید. وی گفت: حتی از مشکلات جزیی هم نباید غافل شد و کارها می بایست به موقع و صحیح انجام شود.

      

آخرین بروزرسانی 1399/7/15