تازه های اخبار تازه های اخبار

با تلاش کارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دایره فنی و ارزیابی مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملکی شهید نواب صفوی بوشهر بازسازی و شعبه استیجاری میدان حر بوشهر پس از آماده سازی به مکان جدید جابجا شد.

بازسازی اولین شعبه بانک مسکن کشور با مصالح پایدار در استان بوشهر

با تلاش کارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دایره فنی و ارزیابی مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملکی شهید نواب صفوی بوشهر بازسازی و شعبه استیجاری میدان حر بوشهر پس از آماده سازی به مکان جدید جابجا شد.

" به نام خدا"

بازسازی اولین شعبه بانک مسکن کشور با مصالح پایدار در استان بوشهر  

با تلاش کارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دایره فنی و ارزیابی   مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملکی شهید نواب صفوی بوشهر بازسازی و شعبه استیجاری میدان حر بوشهر پس از آماده سازی به مکان جدید جابجا شد.

طی دیداری که مدیر شعب استان از شعب بازسازی شده شهید نواب صفوی و میدان حر بوشهر داشت ایشان ضمن قدردانی و تشکر ویژه از زحمات بی شایبه مدیران و کارشناسان اداره کل ساختمان بابت همراهی بی دریغ مجموعه مزبور با این مدیریت در فرایند بازسازی و تعمیرات اساسی شعب گفت: همانند سال گذشته یکی از اولویت های اصلی و اساسی  ما در سال جاری بازسازی و تعمیرات اساسی شعب است . وی افزود: در سال گذشته همزمان با تکمیل ساختمان جدید مدیریت ، تعمیرات اساسی شعبه شهید مطهری بوشهر با رعایت استاندارها و معیارهای جدید بانک آغاز و به پایان رسید  وامسال نیز تا کنون شعبه شهید نواب صفوی بوشهر تعمیر و شعبه میدان حربوشهر پس از آماده سازی به محل جدید نقل مکان نمود و همچنین شعبه بندرکنگان  نیز در برنامه تعمیرات سال جاری مدیریت می باشد .

زینلی گفت : با اقداماتی که در راستای زیبا سازی شعب صورت گرفته گامی اساسی در جهت تکریم مشتریان و همکاران برداشته ایم وامیدوارم همکاران به بهترین نحو از فضای مطلوب ایجاد شده استفاده نموده ودر حفظ نظافت وآراستگی آن همت گمارده وبهره برداری لازم را ببرند.

مدیر شعب استان بوشهرگفت: تعمیرات اساسی ساختمان شعبه شهید نواب صفوی بوشهر بر اساس کلیات طرح استاندارد معماری داخلی شعب با استفاده از مصالح پایدار (مقاوم در برابر حریق) و  سطح بندی شعب و همچنین با لحاظ نمودن الزامات حفاظتی (ایمنی و امنیتی) مطابق مبحث پدافند غیرعامل  و از طریق مطالعات و دستور کارهای اداره کل ساختمان توسط مدیریت شعب بوشهر در سال  99 به انجام رسیده است.وی افزود بازسازی  مزبور به عنوان اولین ساختمان در کشور بوده که در بخش دیوارهای داخلی،  نمای زیبا و شکیل آجر ، جایگزین مصالح قابل اشتعالی همچون mdf ,  pvc   گردید. عملیات اجرایی مزبور به عنوان اولین تجربه اجرای نمای داخلی آجر، با وجود زمان بر بودن  و همزمانی با مشکلات اجرایی همچون شیوع ویروس کرونا ، نهایتا در یک برنامه زمان بندی مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردید.

وی ادامه داد: همچنین در طراحی این شعبه بر دیدگاه مشتریان و کارمندان بسیار تمرکز گردیده تا با ایجاد محیطی مناسب ، بیشترین تاثیر را شاهد باشیم.

زینلی افزود: این شعبه دارای ظرفیت های بالقوه ای  می باشد و  مشتریان شعب  لایق بهترین خدمات  می باشند.

وی بر حرکت به سوی پیشرفت در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک با توجه به مبحث کارمند محوری  تاکید نمود و تحقق اهداف آتی بانک را درگرو ایجاد بسترهای مناسب جهت استقرار مناسب دستگاه های خودپرداز شعبه ای و دسترسی آسان و ایمنی مشتریان به این دستگاه ها جهت  استفاده از ظرفیت های منحصر به فرد درگاههای بانکداری الکترونیک مجازی عنوان کرد و بر لزوم جانمایی استاندارد و ایمن این دستگاه ها در شعب بازسازی شده تاکید نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/7/23