تازه های اخبار تازه های اخبار

با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و سایر بخش ها جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاونین مدیریت، کارشناسان و سرگروه های شبکه بازاریابی مدیریت در مدیریت شعب استان برگزارگردید.

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: نباید خودمان را از اینکه در منطقه سبز هستیم و یا به هدف سالانه رسیده ایم راضی کنیم.

در این جلسه سرگروه ها به گزارش عملکرد شعب زیر مجموعه خود پرداختند و با بیان دیدگاه های خود، راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد ارایه نمودند.

 

«به نام خدا»

« زینلی  مدیر شعب استان بوشهر: نباید خودمان را از اینکه در منطقه سبز هستیم و یا به هدف سالانه رسیده ایم راضی کنیم.

 

     با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و سایر بخش ها  جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاونین مدیریت،  کارشناسان و سرگروه های شبکه بازاریابی مدیریت در مدیریت شعب استان برگزارگردید.

     در این جلسه سرگروه ها به گزارش عملکرد شعب زیر مجموعه  خود پرداختند  و با بیان دیدگاه های خود، راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد  ارایه نمودند.

     درادامه زینلی  مدیر شعب استان خطاب به سرگروه ها گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و با تلاش گروهی موفق عمل نمودیم و این موفقیت در ارزیابی عملکرد هویداست.

در حوزه های جذب منابع و وصول مطالبات، شعب با همکاری و پشتیبانی مدیریت خوب عمل نمودند و این نشان دهنده همکاری و همدلی بین همکاران صف و ستاد است. پس می بایست  ایده ها را تبدیل به عمل نمود. وی افزود:  در مجموع  دراستان ظرفیت های خوبی موجود است که باید با تغییر و بهبود روش های بازاریابی به بهترین نتیجه برسیم.

     مدیر شعب با اشاره به شرایط پیش آمده در خصوص پرداخت تسهیلات خرید خانه بدون سپرده از محل رهن ثانویه گفت: با توجه به زمان محدود پیش بینی شده باید به بهترین نحوه از این ابزار در کنار سایر ابزارها استفاده شود و اولویت پرداخت این تسهیلات می بایست با کارکنان شرکت ها و سازمان های دارنده  تفاهم نامه با بانک باشد. وی افزود: باید از فرصت ایجاد شده در این طرح در راستای جذب منابع جدید،  حفظ منابع پایدار و گسترش مراودات هرچه بیشتر با مشتریان استفاده شود.

   وی گفت: باید به دنبال جذب منابع خرد و پایدار باشیم، ضمن آن که کلان و آینده نگر تفکر کنیم و خودمان را محصور محدودیتها نکنیم، قدرت ریسک پذیریمان را بالا ببریم،به سودآوری فکر کنیم، به دنبال افزایش سهممان از نقدینگی استان باشیم و به ارتقای درجه و جایگاه مدیریت بیاندیشیم. زینلی ادامه داد: نباید خودمان را از این که در منطقه سبز عملکردی هستیم و یا به اهداف سالانه رسیده ایم راضی نموده و دست از تلاش و فعالیت بکشیم.

 وی افزود: تغییرات خوب صورت پذیرفته در شرکت ناواکو و جذب نیروهای متخصص و جدید توسط شرکت،  نویدبخش روزهای خوب و پر ثمری در حوزه بانکداری الکترونیک می باشد.

مدیر شعب استان یادآور شد: کار اصلی را شعب انجام می دهند پس باید نارسایی ها را جهت برطرف نمودن نقایص به ستاد منعکس کنند. وی ادامه داد: بازاریابی کار همه همکاران بوده و محدود بر کارکنان صف نمی باشد. همین که همکاران منابع مالی خود را در بانک متمرکز می نمایند خود یک نوع بازاریابی داخلی است. کارکنان می بایست به واسطه جذب منابع، وصول مطالبات و کسب درآمدهای کارمزدی نسبت به پوشش هزینه های پرسنلی خود از طریق سودآوری اقدام نموده و به این مهم کمک کنند.

زینلی گفت: تجربه ثابت نموده، شعبی که موفق هستند از شاخص و ابزار نیروی انسانی توانمند و همراه بهره مندندو دارای کمترین تنش بین همکاران خود می باشند. شعبی که هنوز دارای عملکرد منفی می باشند نیز اگر به خودباوری برسند می توانند موفق عمل نموده و  به شعب موفق تبدیل شوند.

     زینلی در خصوص طرح اقدام ملی گفت: این طرح از طرح های خوب، منطقی ،مهم و اولویت دار بانک بوده که اجرای صحیح آن برای ما حایز اهمیت است. پس باید همکاران اطلاع کامل از این طرح داشته باشند.

   موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت نیز گفت: بانک ها نقش ثبات بخش و تعدیل کننده دارند و ماباید کمال بهره برداری را از این مزیت برده  و مناسب با شرایط اقتصادی حرکت کنیم. وی یادآور شد بانک هایی که در حوزه خدمات محوری و کارمزد محوری فعالیت می کنند قطعاً موفق ترند.

همچنین در انتها مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری مدیریت گفت: امروزه در شرایط کنونی بانک ها و موسسات مالی در حال تحول و تغییراتی هستند و وظیفه ما نیز اینست که محصولات و خدمات  خودمان را مطابق با تحولات حاضر و بنابر نیازها و سلایق مشتریان به روزرسانی  نماییم. 

شایان ذکر می باشد این جلسه دارای 10 مصوبه بود که در این مصوبات به منظور حمایت همکاران ستاد از شعب در بخش تجهیز منابع برای تمامی  همکاران ستاد اهدافی جهت جذب منابع در قالب طرح داخلی وحدت 99 تعیین و سایر مصوبات جهت اجرای به شعب تابعه ابلاغ گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/7/27