تازه های اخبار تازه های اخبار

به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های مختلف و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در محل دفتر مدیر استان برگزار گردید.

حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مند شده اندکه جای بسی تقدیر دارد

عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر گفت: بانک مسکن به عنوان نخستین بانک متولی بخش مسکن و ساختمان در سال 99 ، تامین مالی طرح اقدام ملی ،‌ حمایت از ساخت واحدهای مسکونی متوسط ، افزایش سقف تسهیلات مسکن و افزایش سقف تقسیط تسهیلات را به منظور حمایت بیشتر از مشتریان مد نظر قرار داده است .

به نام خدا

حمید حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مند شده اندکه جای بسی تقدیر دارد

 به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های مختلف  و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در محل دفتر مدیر استان برگزار گردید.

عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر گفت: بانک مسکن به عنوان نخستین بانک متولی بخش مسکن و ساختمان در سال 99 ، تامین مالی طرح اقدام ملی ،‌ حمایت از ساخت واحدهای مسکونی متوسط ، افزایش سقف تسهیلات مسکن و افزایش سقف تقسیط تسهیلات را به منظور حمایت بیشتر از مشتریان مد نظر قرار داده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان اظهار نمود: طرح مسکن محرومین فرصتی مناسب جهت توسعه صنایع وابسته به ساخت و ساز و همچنین ایجاد اشتغال در سطح استان است.

عقیل زینلی بخوانی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با تسهیل‌گری صورت گرفته از سوی بانک مسکن استان و همکاری با بنیاد مسکن، در وقت معین این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد.

وی افزود: در اجرای این پروژه‌ها تلاش خواهد شد بدلیل سوابق خوب بنیاد مسکن استان از نظر معماری و کیفیت در اجرا، واحدهای مقاوم و باکیفیتی در اختیار اقشار کم درآمد جامعه قرار گیرد.

 

     زینلی مدیر شعب استان بوشهر هدف اصلی و مشترک میان بانک مسکن و بنیاد مسکن را  تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر دانست. وی با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: بانک مسکن تنهابانک تخصصی در بخش مسکن بوده و باتجربیات موفقیکه درپرداخت تسهیلات مسکن مهرداشته است و هم اکنون آمادگی لازم برای همکاری دراجرای پروژه های در دست اقدام بنیاد مسکن را دارد.

وی گفت : بنیاد و بانک مسکن هردوازیک خانواده هستندومنافع مشترک زیادی دارند .

مدیر شعب استان گفت: همکاری بانک و بنیاد مسکن در بخش مسکن آثار مثبتی را در جهش تولید مسکن و اشتغال به همراه خواهد داشت .

    مدیر شعب استان در ادامه تصریح نمود یکی از وظایف مهم و اصلی ما  مسیوولیت پذیری و ترویج فرهنگ باز پرداخت به موقع مطالبات در اذهان روستاییان است که باید از طریق ایجاد ارتباط و گفتگو توسط کارکنان بانک و بنیاد ، شوراهای اسلامی روستاها ، ایمه جمعه و جماعات ، دهیاران و افراد با نفوذ و مورد اعتماد ساکن در روستاها انجام پذیرد  و این جزی وظایف ما میباشد که باید در اذهان روستاییان نهادینه نماییم . مدیر شعب استان یکی دیگر از موارد حایز اهمیت را پیگیری جدی و به موقع در تبدیل تسهیلات مشارکت مدنی به فروش اقساطی دانست  که باید با تعامل و همکاری میان بانک و بنیاد مسکن با جدیت بررسی و پیگیری شود.

در ادامه حمید حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر عنوان داشت:  بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد مسکن آماده هرگونه همکاری با بانک  در این راستا  می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ساخت مسکن شهری، گفت: در راستای کمک به خانه‌دار شدن اقشار کم درآمد و محروم، و رونق ساخت ساز در استان با همکاری بانک مسکن استان، سقف تسهیلات به ازای هر واحد از ۴۰ میلیون تومان به ۶۵ میلیون تومان افزایش یافت.

حمید حیدری بریدی خاطر نشان کرد: این پروژها در شهرستان‌های دیلم، دیر و کنگان در حال اجرا می‌باشند.

حیدری افزود: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مندشده اندکه جای بسی تقدیر دارد .

مدیرکل بنیاد مسکن استان، با اشاره به خدمات بانک مسکن طی سالیان اخیر، به ویژه درطرح مسکن مهر وبهسازی ونوسازی مسکن روستایی این خدمات رامنشای خیرودرراستای توسعه روستاهاعنوان کرد .

وی گفت: بنیاد مسکن استان همیشه در کنار بانک خواهد بود و تعامل و همکاری لازم در همه ی حوزه ها به ویژه وصول مطالبات بیش از گذشته خواهد بود .

 گفتنی است : همکاری در زمینه وصول مطالبات معوق ،صدورانواع ضمانت نامه های بانک برای پیمانکاران طرف قرارداد بنیاد مسکن از جمله موضوعات مورد بحث در این دیدار بود .

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/29