تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر و مراسم تكريم از موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت با حضور عقيل زينلي مدیر شعب استان، معاونين مدیریت، کارشناسان، رؤسا دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: با استفاده از طرح هاي جديد ادامه موفقيت ها براي ما تسهيل مي گردد.

گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر و مراسم تكريم از موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت با حضور عقيل زينلي مدیر شعب استان، معاونين مدیریت، کارشناسان، رؤسا دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

به نام خدا

عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: با استفاده از طرح هاي جديد ادامه موفقيت ها براي ما تسهيل مي گردد.

 گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر و مراسم تكريم از موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت  با حضور عقيل زينلي  مدیر شعب استان، معاونين مدیریت، کارشناسان، رؤسا  دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

       در این گردهمایی زينلي مدیر شعب استان بوشهر با عرض خیرمقدم به همکاران و عرض تبريك به همكاران به جهت كسب رتبه چهارم در ارزيابي عملكرد در پايان شش ماه اول سال جاري  گفت: همه ما به دنبال يك هدف مشترك هستيم و آن هم رسيدن سازمان به اهداف مورد نظر است پس بايد به كمك هم شرايطي را فراهم كنيم كه بدون حاشيه و سليقه شخصي آسوده خاطر مسير را طي نموده و به اهداف كلان بانك فكر كنيم و به آن برسيم. وي افزود در سيستم مالي موفقيت با اعداد و ارقام و بوسيله شاخص هاي آماري سنجيده مي شود. ارزيابي عملكرد هدف نيست بلكه يك معيار است و ملاكي براي سنجش عملكرد و اجراي سيستم پاداش و تشويق همكاران و شعب و در نهايت ابزار و وسيله اي براي  ارتقاء درجه شعب و احراز پست هاي سازماني همكاران مي باشد. ما بايد بدانيم كجا هستيم و به كجا مي خواهيم برويم. امروز همه همكاران مي دانند كمبودها و كاستي هاي بخش هاي مختلف ارزيابي عملكرد اعم از تجهيز منابع، وصول مطالبات، مصارف و غيره به چه ميزان و چگونه هست و اين آگاهي از شرايط باعث مي گردد كه بهتر و كارآمدتر عمل كنيم.

وي افزود: افزايش حدود اختيارات شعب در حوزه هاي مختلف عملياتي مستلزم توانمندسازي مسؤولين شعب جهت تصميم گيري هاي صحيح بوده كه در حال حاضر رؤساي شعب استان به اين بلوغ حرفه اي رسيده اند.

زينلي افزود: چيزي كه باعث رشد عملكرد مديريت شده، همراهي، همدلي، همكاري، بي ادعايي، خوش فكري وساير محاسن تك به تك همكاران بوده است و اين باعث رضايت مسؤولين كشوري در سال جاري و سال گذشته گرديده است. 

   مدير شعب استان بوشهر به همكاران گفت: با توجه به رسالت بانك مبني بر كمك به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و به منظور تقويت قدرت خريد متقاضيان مسكن و كاهش هزينه هاي اخذ تسهيلات براي مشتريان از ۲۵ دی ماه سال جاری به مناسبت هشتاد و دومين سالروز تأسیس بانک تا 22 بهمن ماه، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توأم (بدون سپرده  از محل منابع ناشي از انتشار اوراق رهني مرحله دوم و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) با عنوان طرح 82 در دستور کار شعب بانک قرار می گیرد.

وی درباره چگونگی پرداخت این نوع تسهیلات توضیح داد: پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که قرار است از ۲۵دی ماه جاری به متقاضیان پرداخت شود به نحوی است که ۵۰ درصد مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و ۵۰ درصد مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های ابلاغی تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم )، پرداخت می شود. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

زينلي در عین حال با اشاره به نرخ سود و دوره بازپرداخت پیش بینی شده برای این تسهیلات، درباره دیگر شرایط اخذ آن عنوان کرد: تمامی شرایطی که متقاضیان برای اخذ تسهیلات اوراق گواهی حق تقدم نیاز دارند نیز برای این نوع تسهیلات جاری است. به عنوان مثال متقاضیانی می توانند از این بخش از تسهیلات استفاده کنند که سن بنای ملک خریداری شده کمتر از ۲۵ سال باشد.

وی ادامه داد: تنها تفاوت این تسهیلات با تسهیلات اوراق گواهی حق تقدم در مدت زمان بازپرداخت است که معادل ۵ سال در نظر گرفته شده این در حالی است که طول دوره بازپرداخت تسهیلات‌از محل اوراق گواهی حق تقدم معادل ۱۲ سال است.

وی در پایان به سقف تسهیلات خرید از محل اوراق گواهی حق تقدم که برای زوجین در شهر بوشهر(مركز استان)  و سایر شهرستانهاي استان پیش بینی شده اشاره کرد و گفت: سقف تسهیلات اوراق گواهی حق تقدم برای زوجین در مرکز استان معادل ۱۶۰ میلیون تومان و برای سایر شهرهاي استان معادل ۱۲۰ میلیون تومان است که متقاضیان این تسهیلات در بازه زمانی ذکر شده می توانند تا ۵۰ درصد مبلغ تسهیلات تا سقف مشخص را از محل تسهیلات بدون سپرده دریافت کنند.

سپس موسي رحيمي معاون مديريت كه اين جلسه مصادف با جلسه تكريم ايشان به جهت انتقال محل خدمتشان به استان هرمزگان بود گفت: بيشتر از سه سال در خدمت همكاران و هم ميهنان بوشهري بودم كه اين مدت خيلي زود سپري شد. وي ضمن تشكر از همراهي همكاران در اين مدت از خاطرات خوب خود در اين دوران گفت و به ارائه بخشي از عملكرد خود پرداخت و در انتها گفت: موفقيت هاي حاصل شده  نتيجه  انسجام، حس همدلي بين تمامي همكاران شعب و مديريت بوده و خواهد بود.

پس از آن مهدي جمالوندي معاون مالي و فن آوري مديريت نيز در توصيف محاسن اخلاقي و عملكردي آقاي موسي رحيمي مطالبي را عنوان نموده و براي ايشان آرزوي موفقيت نمود.

گفتني است در حاشيه اين همايش به جهت انتقال محل خدمت موسي رحيمي معاون مديريت به استان هرمزگان از ايشان تجليل به عمل آمد و هدايايي به رسم يادبود به ايشان اهداء گرديد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/27