تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با بيست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهداء و به منظور گرامی داشت یاد خاطره شهیدان، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران خانواده شهداء تجلیل بعمل آورد.

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از همکاران خانواده شهداء »

عقيل زينلي مدیر شعب استان بوشهر با اشاره به بزرگداشت ياد خاطره شهیدان گفت: با توجه به كارهاي بزرگ و رشادت هاي كم نظير شهدا ما بدرستي نتوانسته ايم اداي دين كنيم .

به نام خدا

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از همکاران خانواده شهداء »

       همزمان با بيست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهداء و به منظور گرامی داشت
یاد خاطره  شهیدان، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران خانواده شهداء تجلیل بعمل آورد.

        عقيل زينلي مدیر شعب استان بوشهر  با اشاره به بزرگداشت ياد خاطره شهیدان گفت: با توجه به كارهاي بزرگ و رشادت هاي كم نظير شهدا ما بدرستي نتوانسته ايم اداي دين  كنيم .

      وي افزود: وظیفه ما است که یاد و خاطره شهداء را گرامی بداریم و از بازماندگان آن عزیزان تجلیل به عمل آوریم .

      زينلي از رشادت ها  و فداکاری  این  عزیران تجلیل نمود  وگفت : شهیدان همانند مشعلی فروزان روشنگر راه  ما هستند وما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم. وی افزود : این شهیدان نقش به سزایی در پیروزی جمهوری اسلامی ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس داشتند. این شهدا از جان خود برای ماندگاری کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشتند.

     زینلی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود  را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

گفتني است مدیر شعب استان هدایایی به رسم یادبــود به همکارمان (فرزند شـهید) اهدا نمود.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/1/16