تازه های اخبار تازه های اخبار

« محمدرضا ميري مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر: سرعت عمل بانك مسكن در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي ستودنيست »

مديركل كميته امداد امام خميني (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدير شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

« به نام خدا»

 

 

« محمدرضا ميري  مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر:  سرعت عمل بانك مسكن در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي ستودنيست »

   مديركل  كميته امداد امام خميني (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدير شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار  مرتضي دهداري زاده  مدير شعب استان بوشهر بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وكميته امداد امام خميني(ره) استان تاکید نمود  و ضمن تشریح و ارائه گزارش به مسؤولین آن كميته در خصوص خدمات ارائه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، خواستار هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین شد.

       در بخشی از این دیدار، مرتضي دهداري زاده  مدیر شعب  استان، طی سخنانی گفت: كار كه از صميم قلب باشد بدون شك بدرستي انجام مي شود و وقتي كه نياز كسي را برآورده مي كنيم تا مدت ها حال خوبي داريم. وي اشاره داشت بانك مسكن،  بانك اقشار متوسط و رو به سمت پايين است. وي آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به كميته امداد امام خميني  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه بين ادارات كميته امداد شهرستان ها و شعب تحت پوشش اين مديريت گرديد.

دهداري زاده  افزود: بانك مسكن در بخش هاي فرهنگي، پرداخت تسهيلات اشتغالزايي به مدد جويان تحت پوشش كميته امداد  و ديگر مسائل تعامل خوبي با كميته داشته كه بايد اين تعاملات بيشتر شود.

مدير شعب استان بوشهر با تشريح  نمودن روند عملكرد بانك در خصوص پرداخت تسهيلات  و اينكه تاكنون به چه ميزان تسهيلات پرداخت شده افزود: بانك مسكن عملكرد بسيار مطلوبي در اين بخش داشته و اميدواريم بتوانيم در ادامه با روش هاي جديدي كه از طريق سامانه بانك جهت سهولت در بارگذاري مدارك و كمترين مراجع حضوري براي مشتريان آماده شده است ارائه خدمت نماييم. وي افزود: لازم است با همكاري دوجانبه و با تدبير و درايت به بهترين شكل ممكن از اين فرصت مهيا شده استفاده نماييم. دهداري زاده ادامه داد: زمان ما محدود است و بايستي يكسري اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهيم، ايشان همچنين گفت: از پيشنهادات شما در زمينه تسهيلات و يا هر مورد ديگر استقبال مي كنيم.

    محمدرضا ميري  مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) استان بوشهر نیز كه بهمرا معاونين خود در اين جلسه حضور داشتند با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: كار كاركنان بانك مسكن بسيار سخت است و تلاش شما جاي تقدير و تشكر دارد. وي گفت : بانك مسكن با نگاه خدمت دهي فعاليت مي كند. يكي از اقدامات موثر بانك مسكن پرداخت كامل سهميه تخصيص داده شده به بانك مسكن بوده كار بسيار بزرگي بوده است.

ميري گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.وي از فعاليتهاي بانك مسكن در بخش مسئوليتهاي اجتماعي بصورت ويژه قدرداني نمود.

 در پایان این دیدار به منظور تسريع در روند و فرايند اجراي دستورالعمل تسهيلات قرض الحسنه اشتغالزايي مواردي مورد گفتگو  طرفين قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1400/5/13