تازه های اخبار تازه های اخبار

حميد حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: بنياد مسكن و بانك مسكن ازيك خانواده اند

حميد حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: بنياد مسكن و بانك مسكن ازيك خانواده اند

به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه هاي مختلف و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور مرتضي دهداري زاده مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر و كارشناسان مربوطه در محل دفتر مدير استان برگزار گردید.

به نام خدا

حميد حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: بنياد مسكن و بانك مسكن ازيك خانواده اند

 به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه هاي مختلف  و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور مرتضي دهداري زاده مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر و كارشناسان مربوطه در محل دفتر مدير استان برگزار گردید.

مرتضي دهداري زاده  مديرشعب استان بوشهر در ابتدا ضمن خوش آمدگويي به مسؤولين بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان بوشهر در راستاي همكاراي دوجانبه با بنياد مسكن افزود: همكاري و مشاركت ما فرارتر از قائده است و بدون شك تعامل سازماني بسيار موثر و قوي داريم. وي گفت: در امورشغلي و كاري  نيت انجام شدن كار است و در اين راه هر كاري را كه بشود با بالاترين سرعت با دقت بالا و به بهترين نحوه انجام مي دهيم و اين را وظيفه خود مي دانيم.

وي افزود: بانک مسکن تامین مالی طرح اقدام ملی ،‌ حمایت از ساخت واحدهای مسکونی متوسط ، افزایش سقف تسهیلات مسکن و افزایش سقف تقسیط تسهیلات را به منظور حمایت بیشتر از مشتریان مد نظر قرار داده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان اظهار نمود:  از تخصيص اعتبارات در راستاي همكاري با بنياد استفاده مي كنيم .

مرتضي دهداري زاده تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با تسهیل‌گری صورت گرفته از سوی بانک مسکن استان و همکاری با بنیاد مسکن، با حفظ ساختارها و با تعادل با حفظ منافع مردم و سازمان و همچنين رضايت مشتريان و خداوند متعال گام برداريم .

وی افزود: در اجرای پروژه‌ها تلاش شده و به همين منوال ادامه خواهد داشت و بدلیل سوابق خوب بنیاد مسکن استان از نظر معماری و کیفیت در اجرا، واحدهای مقاوم و باکیفیتی در اختیار اقشار کم درآمد جامعه قرار گیرد.

 

     دهداري زاده هدف اصلی و مشترک میان بانک مسکن و بنیاد مسکن را  تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر دانست.

     مدیر شعب استان یکی دیگر از موارد حائز اهمیت را پیگیری جدی و به موقع در تبدیل تسهیلات مشارکت مدنی به فروش اقساطی دانست  که باید با تعامل و همکاری میان بانک و بنیاد مسکن با جدیت بررسی و پیگیری شود.

در ادامه حميد حیدری مدیر کل  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن عرض تشكر و قدرداني از همكاري شعب بانك مسكن در استان با مجموعه بنيادمسكن عنوان داشت:  بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد مسکن آماده هرگونه همكاري با بانك مسكن  در این راستا  می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ساخت مسکن شهری، گفت: در راستای کمک به خانه‌دار شدن اقشار کم درآمد و محروم، و رونق ساخت ساز در استان ، همکاری خوبي بين بانک مسکن استان و بنياد مسكن برقراراست.

حمید حیدری بریدی خاطر نشان کرد: این پروژها در شهرستان‌های دیلم، دیر و کنگان در حال اجرا می‌باشند.

حيدري افزود: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مندشده اندکه جای بسی تقدیر دارد .

مدیرکل بنیاد مسکن استان، با اشاره به خدمات بانک مسکن طی سالیان اخیر، به ویژه درطرح مسکن مهر وبهسازی ونوسازی مسکن روستایی این خدمات رامنشاء خیرودرراستای توسعه روستاهاعنوان کرد .

وی گفت: بنیاد مسکن استان همیشه در کنار بانک خواهد بود و تعامل و همکاری لازم در همه ي حوزه ها به ویژه وصول مطالبات بیش از گذشته خواهد بود .

 گفتنی است در اين جلسه كارشناسان به بررسي پرونده هاي برخي از پروژه هاي در دست اجراء پرداختند و تصميمات لازم در  خصوص تسريع در تامين مالي و پرداخت تسهيلات متم پروژه هاي محرومين استان نظير پروژه 82 واحدي كنگان، 56 واحدي ديلم و 66 واحدي دير و نيز واگذاري طرح 73 واحدي تعاوني مسكن جوانان برازجان به بنياد مسكن گرفته شد.

 

آخرین بروزرسانی 1400/7/26