فهرست اخبار فهرست اخبار

«زينلي مدير شعب استان بوشهر: عملكرد دايره وصول مطالبات مديريت و ميزان وصولي ها عالي بوده اما هنوز تا هدف فاصله داريم»

به منظور بررسی روند كاري پيگيري وصول مطالبات در شهر برازجان، جلسه اي با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان ، معاونين مدیر شعب ، برخي ازهمکاران مدیریت و مسئولين شعب مركزي برازجان برگزار گردید.

" به نام خدا"

«زينلي مدير شعب استان بوشهر: عملكرد دايره وصول مطالبات مديريت و ميزان وصولي ها عالي بوده اما هنوز تا هدف فاصله داريم»

     به منظور بررسی روند كاري پيگيري وصول مطالبات در شهر برازجان، جلسه اي با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان ، معاونين مدیر شعب ، برخي ازهمکاران مدیریت و مسئولين شعب مركزي برازجان  برگزار گردید.

    عقیل زینلی مدیر شعب استان ضمن خوش آمدگويي به همکاران، وصول مطالبات را چالش جدي بانك خواند و از همكاران خواست تا از فرصت پيش آمده طي روزهاي آتي  در بخشش سود و جرائم تسهيلات نهايت  بهره برداري را داشته باشند.

     وي  دراین جلسه با اشاره به تمديد مجدد طرح ميثاق گفت: اين طرح فرصتي است دوباره جهت كساني كه تا كنون موفق به استفاده  از اين شرايط و مساعدت هاي ويژه نگرديده اند كه بايد با اطلاع رساني بهترين بهره برداري را از فرصت ايجاد شده  نماييم

  ايشان همچنين وصول مطالبات را ابزاري براي تامين مالي به منظور پرداخت تسهيلات جديد به متقاضيان اعلام نموده و بر لزوم توجه به اعتبارسنجي دقيق متقاضيان و رعايت بهداشت اعتباري به عنوان ابزارهاي در اختيار شعب در بخش وصول مطالبات و از همان بدو پرداخت تسهيلات تاكيد نمود.

 مديرشعب استان بوشهر افزود: در قالب اين طرح متقاضيان مي توانند در صورتي كه كل تسهيلات را به صورت يكجا تا پايان سال جاري تسويه نقدي نمايند از مزاياي بخشودگي كل جرائم بهره مند گردند. همچنين در صورت واريز بخشي از مطالبات معوق توسط متقاضيان بخشي از جرايم ايشان به نسبت مبلغ واريزي بخشوده خواهد شد.

همچنين ايشان به بيان  شرايط  جديد تقسيط مجدد و بخشودگي جرايم زلزله زدگان شهرستان دشتي پرداخته و عنوان نمودند: در راستاي مساعدت به زلزله زدگان منطقه دشتي و خورموج و  حسب مصوبه شماره 10/433 مورخ 1398/07/10 هيئت مديره محترم بانك مسكن و به منظور تعيين تكليف مطالبات بانك ناشي از تسهيلات اعطايي مناطق آسيب ديده ناشي از زلزله با بخشودگي جرايم تأخير متعلقه و تقسيط مجدد اصل و سود تسهيلات پرداختي به مدت 9 سال در صورت مراجعه متقاضيان و با همان شرايط قرارداد اوليه موافقت به عمل آمده است.

     زينلي همچنین تداوم جلسات بررسی وضعیت عملکردی شعب در بخش وصول مطالبات به شکل فعلی را بسیار ضروری دانست و افزود: ارائه راهكار و پیشنهاد دراین زمینه،می تواند در کاهش مطالبات شعب و خروج از وضعیت بلاتكلیفی برخي پرونده هاكمك قابل توجهی نماید.

    وی همچنین ابراز امیدواری كرد با تلاشهای مستمر مجموعه همكاران و اقدامات موثری كه در حال حاضر درحال انجام می باشد شاهد روندكاهشی مطالبات در پایان سال باشیم.

ايشان تاكيد نمود: پيگيري وصول مطالبات مي بايست مستمر بوده تا نتيجه حاصل گردد ليكن تقسيم عادلانه امور بين كليه همكاران مي تواند تداوم اين موفقيت ها را بيش از پيش به ارمغان آورد.

     در ادامه رحيمي معاون مدير شعب استان ارتقای سطح فعالیتها و اجرای اقدامات عاجل در پیگیری وصول مطالبات را خواستار شد و افزود: برای همكاران هدف گذاری نمایيد و عملكرد آنهارا در مقاطع مختلف ارزیابی كنيد.

آخرین بروزرسانی 1398/9/10