تازه های اخبار تازه های اخبار

" بازديد مدير امور استانها و بازاريابي از شعب مديريت گلستان"

محمود لاری مدیر امور استانها و بازاریابی با حضور در استان گلستان از شعب کردکوی ، آزادشهر ، امام رضا (ع) و مرکزی علی آباد کتول بازدید نمود.

گفتنی است، طي این بازدید که محمد غفوریان مدیرشعب استان ، مهندس محمدی کاهه رئیس دایره فنی و ارزیابی و محمد معانی قاسمی رئیس دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت وی را همراهی نمودند ، محمود لاری با حضور در شعبه در حال بازسازی کردکوی ، روند انجام تعمیرات و بازسازی این شعبه را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و نکات لازم اجرایی را یادآور شد.

شعبه درجه سه کردکوی دارای 12 نفر پرسنل می باشد که تعمیر و بازسازی آن پس از اخذ مجوزهای لازم از تاریخ 29 بهمن ماه 97 آغاز شده است . همچنین محمود لاری پس از شعبه کردکوی به شهرستان آزادشهر رفت و از شعبه آزادشهر بازدید نمود. شعبه آزادشهر نیز به علت فرسودگی نیاز به تعمیرات و بازسازی داشته و طی این بازدید این موضوع مورد بررسی و ارزيابي قرار گرفت.

شایان ذکر است، مدیرامور استانها و بازاریابی بانک در ادامه حضور در استان گلستان از شعب مرکزی و امام رضا (ع) علی آباد کتول نيز همراه با غفوریان مدیر شعب استان و سایر مسئولان این مدیریت بازدید نمود و ضمن دیدار با همکاران شعبه از نزدیک در جریان پیشنهادات و مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

 

آخرین بروزرسانی 1398/6/30