تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاري جلسه شوراي اقامه نماز در مديريت گلستان با حضور مدير شعب استان

شورای اقامه نماز مدیریت گلستان با حضور مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان، معاونین مدیریت ‏و اعضاء این شورا تشکیل جلسه داد.‏

در آغاز این نشست، مجید اسدی فر مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جلسات شورای اقامه نماز گفت: برگزاری جلسات شورای اقامه نماز یکی از تکالیف برون‌سازمانی است که به عهده سازمانها قرار داده ‌شده و می‌بایست گزارشها، مستندات و مصوبات مربوط به آن به مراجع برون‌سازمانی ارائه شود.

اسدی فر افزود: اقامه نماز برای رضایت خداوند و قرب الهی است که باید موردتوجه ویژه قرار گیرد. وی با بیان این مطلب عنوان کرد: اقامه نماز قبل از انجام هر کاری باعث خواهد شد تا آرامش و انرژی بیشتر و نیز احساس بهتری برای انجام و اتمام آن کار داشته باشیم. مدیر شعب گلستان در ادامه خواستار پیگیری و اجرای تمامی مصوبات حاصل از برگزاری این جلسه شد.

گفتنی است در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی امام جماعت مدیریت نیز با اشاره به آیات قرآن کریم و احادیث و روایاتی از امامان معصوم (ع) که بر اهمیت و ضرورت برپایی و اقامه نماز جماعت تأکید دارند، خواستار حضور حداکثری و منسجم کارکنان در نماز جماعت شد. وی در ادامه افزود؛ این موضوع باعث ترویج و گسترش هر چه بیشتر فرهنگ اقامه نماز جماعت در میان کارکنان است.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه، هر یک از اعضاء شورای اقامه نماز مدیریت پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را پیرامون محور و موضوع این جلسه ارائه و بیان نمودند و در پایان برنامه‌های پیشنهادی جهت اجرا تا پایان سال جاری مصوب شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/13