تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترك مدير شعب گلستان و مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان

مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان و مهندس میقانی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان به‌منظور تقویت تعاملات دوجانبه و همکاری‌های فی‌مابین، طی نشستی مشترک با یکدیگر دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست مشترک که در محل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  و با حضور علی زمانی مسئول بازاریابی این مدیریت برگزار شد، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گفت: با توجه به حوزه‌های کاری مشترک میان دو سازمان ، تقویت تعاملات و همکاری‌های دوجانبه در این زمینه مورد تأکید و انتظار می‌باشد.

 وی همچنین در ادامه بخشی از خدمات بانک را تشریح نمود و در این راستا خواستار اطلاع رسانی پیرامون  خدمات بانک مسکن به عموم مردم از طریق بیلبوردهای جاده ای استان و تبلیغات محیطی شد.

مدیر شعب گلستان خاطر نشان کرد؛ بانک مسکن آمادگی صدور ضمانت نامه برای پیمانکاران طرف قرارداد با اداره کل راهداری را دارد و در این خصوص انتظار میرود تا نسبت به معرفی این پیمانکاران به بانک اقدام شود.

در ادامه این نشست، مهندس میقانی مدیرکل راهداری استان نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر شعب بانک مسکن، گفت: ارتباط بانک مسکن و راهداری همواره مطلوب و مستحکم بوده و این موضوع سبب ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر به مردم و آحاد افراد جامعه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بانک مسکن به عنوان یک بانک خوشنام و قانون مند شناخته میشود، گزارش و شرح مختصری از فعالیتهای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان را ارائه و همچنین خواستار مراوده  و  تعاملات بیشتر کارشناسان راهداری و بانک شد.

گفتنی است، در پایان این نشست مشترک، مدیران حاضر در این جلسه از مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری بازدید و مهندس میقانی در خصوص فعالیتهای این بخش و قوانین و تخلفات جاده ای در استان گلستان  توضیحاتی را ارائه نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/11/15