تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترك مدير شعب گلستان و رئيس انجمن صنفي انبوه سازان استان

سیاستهای اعتباری بانک مسکن بر مبنای حمایت از فناوریهای نوین است. این مطلب را مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان در نشست مشترک با انجمن صنفی انبوه سازان ‏استان که به‌منظور تقویت تعاملات دوجانبه و همکاری‌های فی‌مابین برگزار شد، عنوان کرد.‏

در این نشست مشترک که در محل انجمن صنفی انبوه سازان استان و با حضور محمد صادق احمدی رئیس دایره اعتباری و علی زمانی مسئول بازاریابی این مدیریت برگزار شد، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گفت: با توجه به حوزه‌های کاری مشترک و ارتباطات متقابل، تقویت تعاملات و همکاری‌های دوجانبه در این زمینه مورد تأکید و انتظار می‌باشد.

 وی اظهار داشت؛ رسالت اصلی بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی در بخش مسکن و ساختمان است و بانک تاکنون این مهم را به نحو احسن انجام داده است.

مدیر شعب گلستان خاطر نشان کرد؛ بانک مسکن ملزم به تهیه سیاستهای اعتباری خود بر اساس تکالیفی که از سوی نهادهای فرا دستی به بانک ابلاغ میشود است.

مجید اسدی فر، با اشاره به اینکه منابع بانک از محل سپرده های مردم تامین میشود و الزام به رسوب آوری در اخذ تسهیلات یکی از شاخصه های جذب منابع می باشد ، تصریح کرد؛ بانک مسکن به نرخ های غیر متعارف که در برخی از بانکها وجود دارد ورود پیدا نمی کند.

وی در ادامه یادآورشد، بانک مسکن همواره به دنبال نوآوری در بازار مسکن با ورود به فراخوانی محصولات و ایده های نوآورانه در فرآیند تبدیل بر محصول در حوزه های سبک سازی سازه ، ارزان سازی مصالح ساختمان، هوشمند سازی نوین، انرژی در ساختمان ، مدیریت زمان پروژه ، مدیریت ساخت و طراحی داخلی و تاسیسات نوین است.

مدیر شعب استان گفت؛ صنعت ساختمان کشور رتبه آخر استفاده از فناوری را دارد و در این راستا بانک مسکن سیاستهای اعتباری خود را بر مبنای حمایت از فناوریهای جدید تنظیم نموده است.

اسدی فر اضافه کرد؛ میزان تسهیلات با فناوری نوین دو و نیم برابر تسهیلات سنتی سازی است و بانک مسکن با پشتیبانی از ایده پردازان به دنبال کاهش قیمت تمام شده مسکن می باشد. 

در ادامه این نشست، مهندس فدوی رئیس انجمن صنفی انبوه سازان استان نیز ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از حضور مدیر شعب بانک مسکن، طی سخنانی گفت: انجمن انبوه سازان استان 430 عضو دارد که ترکیبی از اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

وی در ادامه افزود؛ تعامل و ارتباط دو جانبه میان بانک مسکن و این انجمن همواره مطلوب است و سازندگان و انبوه سازان همواره در تلاش برای نوسازی و بازسازی شهر بوده و در این زمینه تمایل دارند تا از خدمات و تسهیلات بانک مسکن بهره مند شوند.

گفتنی است، در پایان این نشست مشترک، مقرر شد تا پس از ابلاغ سیاستهای اعتباری جدید بانک در سال 99، نشستی دیگر به منظور اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم میان طرفین برگزار شود.
آخرین بروزرسانی 1398/11/19