تازه های اخبار تازه های اخبار

سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در گروه مشتریان مدیریت گلستان

سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و عضو باشگاه فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ روسیه به گروه مشتریان مدیریت شعب استان گلستان پیوست.

در پی مذاکرات بعمل آمده به مدت دو سال و برگزاری نشستهای متعدد با خلیل آزمون (پدر و مدیر برنامه های سردار آزمون) توسط همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت گلستان و نیز پیگیری و تلاش‌های همکاران شعبه مرکزی گنبدکاووس، سردار آزمون بازیکن ملی‌پوش فوتبال ایران و باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه با افتتاح حساب ممتاز سه ماهه نزد شعبه مرکزی گنبدکاووس، نامش در گروه مشتریان مدیریت گلستان قرار گرفت.

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان که همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت و رئیس شعبه مرکزی گنبدکاووس نیز وی را همراهی نمودند همزمان با سالروز تولد سردار آزمون با وی دیدار کرد.

در طی این دیدار اسدی فر مدیر شعب استان؛ ضمن تبریک سالروز تولد سردار آزمون و نیز قدردانی از تعامل و حسن اعتماد وی به بانک مسکن، از او به‌عنوان افتخار ملی که متعلق به همه مردم ایران است یادکرد و تداوم توفیقات وی را از خداوند متعال خواستار شد.

مدیر شعب گلستان حضور سردار آزمون در گروه مشتریان بانک مسکن را مایه افتخار و خرسندی مجموعه بانک دانست و ابراز امیدواری کرد که تعامل و همکاری وی با بانک مسکن تداوم و گسترش یابد.

گفتنی است، سردار آزمون متولد 11 دی 1373 در شهرستان گنبدکاووس، فوتبال را به‌طورجدی از سال 1382 وقتی 9 ساله بود از آکادمی تیم عقاب شهر گنبد شروع و بعد از مدتی وارد تیم اتکای گلستان در لیگ جوانان شد. او خیلی زود درخشید تا اینکه در سال 1388 وقتی 15 ساله بود به تیم جوانان سپاهان اصفهان پیوست. سپس در سال 1391 در تیم ملی جوانان در جام دوستی روسیه، آقای گل شد و از تیم سپاهان به روبین کازان روسیه منتقل شد. سردار آزمون در زمستان سال 97 وقتی 24 ساله بود بعد از جام ملتهای آسیا در سال 2019 با قرارداد 12 میلیون یورویی به تیم زنیت سن‌پترزبورگ، بزرگ‌ترین باشگاه روسیه پیوست.

آخرین بروزرسانی 1399/1/16