نمایش اخبار نمایش اخبار

درخشش ورزشکاران بانک مسکن در مسابقات شبکه بانکی کشور

در شانزدهمین المپیاد ورزشی شبکه بانکی کشور کاروان ورزشی بانک مسکن توانست با درخشش بی‌سابقه به ‌عناوین ‌مختلف ورزشی دست یابد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، دراین دوره از مسابقات که با حضور 435 ورزشکار آقا در 8 رشته ورزشی در بین 9 بانک بزرگ کشور (ملی، ملت، مسکن، صادرات، توسعه تعاون، توسعه صادرات، تجارت، کشاورزی و رفاه کارگران) 18 آبان ماه سالجاری لغایت 24 آبان ماه سالجاری  به میزبانی بانک تجارت در چابکسر برگزار شد، کاروان ورزشی بانک مسکن توانست با درخشش بی‌سابقه به ‌عناوین ‌مختلف ورزشی دست یابد.

در این دوره از المپیاد ورزشی شبکه بانکی، کسب سه عنوان قهرمانی ، سه عنوان نایب قهرمانی و دو مقام سومی حاصل تلاش کاروان ورزشی بانک مسکن می باشد.

شطرنج بازان بانک مسکن با کسب چهار برد پیاپی مقابل تیمهای توسعه تعاون ،توسعه صادرات ، کشاورزی و ملت و دو مساوی با بانک های تجارت و ملی عنوان اولی این مسابقات را که به روش سوییسی برگزار شد، کسب کردند. در رشته دوومیدانی نفرات تیم بانک توانستند  مقام اول در ماده 1000متر و کسب مقام دوم در ماده 3000متر را بدست آورند. در ادامه این المپیاد ورزشی کسب عنوان نایب قهرمانی در رشته های والیبال و شنا و عنوان سومی در رشته های فوتسال و بدمینتون (2نفره) از دیگر نتایج کاروان ورزشی بانک مسکن در این دوره از مسابقات می باشد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/7