نمایش اخبار نمایش اخبار

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن خبر داد:

شرایط جدید حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن

مهدی احمدی، بر لزوم حفظ حداقل5۰۰ هزار ریال برای شرکت در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز تاکید کرد.

مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اعلام کرد: از تاریخ 1397/11/10 حداقل موجودي لازم جهت شركت در قرعه‌كشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز، پانصد هزار ريال تعيين شد. بديهي است شركت در قرعه‌كشي جوايز حساب‌هاي قرض‌الحسنه منوط به مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودي در روز قرعه‌كشي است. همچنین از تمامی مشتریان درخواست می شود، به منظور شرکت در سی و نهمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه اقدام به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی نمایند.

رییس اداره کل روابط عمومی، با اشاره به این موضوع که برای دارندگان این نوع حساب ها، به ازای هر یکصد هزار ریال در هر روز ، یک امتیاز در نظر گرفته می شود، تصریح کرد: برای مشتریان عزیز، برای شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز علاوه بر مفتوح بودن حساب، داشتن حداقل موجودی (پانصد هزار ریال) در روز قرعه کشی و حفظ موجودی طی 3 ماه یا 90 روز متوالی در طی دوره یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی الزامی می باشد.

احمدی در پایان اظهار داشت: حداقل موجودي لازم برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز، همچنان مبلغ ده‌هزار ريال مي‌باشد و حداقل مبلغ لازم جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض‌الحسنه پس‌انداز پانصد هزار ریال می باشد و  براي مبالغ پانصد هزار ريال و بيشتر به ازاي هر يك‌صد هزار ريال در هر روز يك امتياز در نظر گرفته مي‌شود.
آخرین بروزرسانی 1397/11/28