نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر شعب بانک مسکن در قزوین:

تاکنون با همدلی ومشارکت جمعی کارکنان 38 هزار واحد فروش اقساطی شده است

تاکنون از تعداد 54 هزار واحد منعقد شده در بخش مسکن مهر استان قزوین تعداد 38 هزار واحد فروش اقساطی شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن ، سید اصغر حسینی – مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین - اظهارداشت: تا کنون قرار داد پرداخت تسهیلات به مبلغ 11 هزار و481میلیارد ریال منعقد شده است که از این میزان تا کنون رقمی معادل 8 هزار و737میلیارد ریال به مرحله فروش اقساطی رسیده است.
وی ادامه داد: 287 میلیارد ریال تسهیلات در بخش بافت فرسوده ودر بخش مسکن روستائی بیش از 582 میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک مسکن استان به متقاضیان پرداخت شده است.
حسینی با تاکید بر تسریع در فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر افزود از تعداد 54 هزار واحد منعقد شده در بخش مسکن مهر تعداد 38 هزار واحد فروش اقساطی شده که با همدلی ومشارکت جمعی همه کارکنان وسازمانهای ذیربط تلاش خواهیم کرد درکوتاهترین زمان ممکن تمامی واحدهای باقی مانده نیز فروش اقساطی شوند تا مالکین این واحدها با دریافت کارت اقساط خود اقدام به باز پرداخت تسهیلات دریافتی خود نمایند.
وی از افرادی که تسهیلات مسکن مهر را استفاده ویا به صورت وکالتی واحدهای مسکن مهر را خریداری نموده اند و هنوز موفق به دریافت کارت اقساط خود نشده اند خواست تا در اسرع وقت برای دریافت کارت قسط خود به شعب بانک مسکن مراجعه نمایند تا مشمول جرایم دیرکرد نشوند.
حسینی در پایان با تاکید برآمادگی بانک مسکن جهت پرداخت تسهیلات به پروژه های نیمه تمام مسکن مهر استان افزود پرداخت وتامین مالی واحدهایی که از سوی اداره کل راه وشهر سازی استان به بانک معرفی شود از محل وصولی های واحدهای فروش اقساطی شده همچون گذشته ادامه خواهد داشت./
آخرین بروزرسانی 1394/3/11