نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان البرز

کارکنان بانک مسکن در حداقل زمان عملیات مربوط به تشکیل پرونده و تحویل دفترچه قسط به مراجعین را انجام می دهند

تاکنون قرارداد پرداخت تسهیلات برای ساخت 94 هزار واحد مسکونی مهر در این استان منعقد شده است .
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، نعیمی مدیر شعب بانک مسکن استان البرز با بیان این مطلب گفت: تاکنون قرارداد پرداخت تسهیلات به مبلغ 22هزار میلیارد ریال منعقد شده است که از این میزان تا کنون رقمی معادل6هزار میلیارد ریال به مرحله فروش اقساطی رسیده است.
وی ادامه داد: 39میلیارد ریال تسهیلات در بخش بافت فرسوده و در بخش مسکن روستایی بیش از 81میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک مسکن استان به متقاضیان پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک مسکن استان البرز با اشاره به حجم روز افزون فعالیتهای مرتبط با طرح مسکن مهر در شعب بانک مسکن و فشارکار مضاعف و دو چندان که از این حیث بر دوش کارکنان این بانک قرار دارد از همه سازمانها و نهادهای مرتبط خواست ضمن پیگیری مستمر ،فرایند معرفی متقاضیان به بانک را در جهت تسریع در فروش اقساطی تسهیلات مجدانه پیگیری نمایند.
نعیمی تاکید کرد: همه کارکنان بانک مسکن و مجموعه مدیریت استان آمادگی کامل خواهند داشت در صورت معرفی متقاضیان از سوی نهادهای ذیربط در حداقل زمان عملیات مربوط به تشکیل پرونده و تحویل دفترچه قسط به مراجعین را به انجام برسانند.
نعیمی در پایان با تأکید بر آمادگی بانک مسکن جهت پرداخت تسهیلات به پروژه های نیمه تمام مسکن مهر استان افزود:پرداخت و تآمین مالی واحدهایی که از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به بانک معرفی شود همچون گذشته ادامه خواهد داشت.
آخرین بروزرسانی 1394/3/11