نمایش اخبار نمایش اخبار

جزییات برگزاری دومین دوره جشنواره دانش آموزی انشانویسی

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، جزییات برگزاری دومین دوره جشنواره دانش آموزی انشانویسی را تشریح کرد.

مهدی احمدی در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا ، با اشاره به جزییات برگزاری جشنواره انشانویسی اظهار داشت: این جشنواره برای دومین بار است که توسط بانک مسکن اجرا می شود و هدف از آن پرورش قوه استدلال و دقت دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه تقویت قوه تخیل دانش آموزان یکی از مهمترین مقدمات انشانویسی است، افزود: با همین رویکرد بانک مسکن تصمیم به برگزاری چنین جشنواره ای گرفته و دومین دوره این جشنواره نیز با هدف ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان برگزار خواهد شد.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با تاکید بر اینکه این بانک علاوه بر مسیولیت های محوله در حوزه نظام بانکداری، در راستای عمل به مسیولیت اجتماعی نیز در بخش های مختلف گام برداشته است، ادامه داد: جشنواره دانش آموزی یکی از همین برنامه ها است که با هدف عمل به مسیولیت اجتماعی برگزار می شود.

احمدی ادامه داد: در انتخاب موضوع نیز تلاش شده تا عنوانی متناسب با شرایط و دربرگیری جامعه در نظر گرفته شود و در نهایت موضوع «دنیای من با بودن تو زیباست» انتخاب شده است.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با بیان اینکه تمامی دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم می توانند در این جشنواره شرکت کنند، گفت: دانش آموزان متقاضی باید در برگه انشا علاوه بر درج اطلاعات اولیه خود، اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی و شماره تماس خود را اعلام کنند.

این مقام مسیول در بانک مسکن با اشاره به جوایز این دوره گفت: برای دومین دوره جشنواره سراسری انشانویسی 20 میلیون ریال جایزه به 15 نویسنده انشای برگزیده شده پرداخت خواهد شد.

احمدی درباره نحوه گزینش و داوری انشاها نیز گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده قرار است انشاها در هر مقطع تحصیلی به صورت جداگانه داوری شود و برای هر مقطع 5 جایزه در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش طبق شرایط اعلام شده برای شرکت در دومین جشنواره سراسری انشانویسی، متقاضیان باید حداکثر در دو صفحه A4 انشای خود را بنویسند و متن ارسالی باید دست نوشته خود دانش آموز باشد چرا که متون کپی شده در مرحله داوری حذف خواهد شد.

همچنین فایل ها باید با فرمت word یا jpg بارگذاری شوند و حداکثر حجم فایل ها باید 5 مگابایت باشد.

بر این اساس آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه سال جاری خواهد بود.

آخرین بروزرسانی 1399/8/1