نمایش اخبار نمایش اخبار

ساسان شیردل عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد

طراحی بازی «تبسم» برای مشتریان بانک مسکن

ساسان شیردل عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن از طراحی بازی «تبسم» برای مشتریان بانک مسکن خبر داد.

ساسان شیردل عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا اعلام کرد: از طریق این بازی طراحی شده مختص مشتریان بانک مسکن، امکان دریافت جوایز نقدی برای مشتریان بانک همراه با بازی و گذران اوقات فراغت در فضای مجازی فراهم شده است.

وی در تشریح جزییات این بازی در قالب نصب اپلیکیشن تبسم بر روی دستگاه های تلفن همراه مشتریان بانک مسکن توضیح داد:بازی تبسم برنامه ای است که به کاربر آن امکان می دهد تادر ابتدا نسبت به معرفی چند بازیکن به برنامه و تخصیص مبلغ به عنوان جایزه به هر یک از بازیکنان (بدون اطلاع بازیکن) تا سقف200 هزار تومان اقدام کند. سپس کاربر بازی می تواند با ایجادهیجان و پرسش از هریک از بازیکنان نسبت به تغییر، افزایش و یاکاهش آن جایزه در برنامه اقدام کرده و در صورت پذیرش بازیکن ،با ورود شماره کارت، Cvv2، تاریخ انقضا و رمز دوم کارت خود ودرخواست صدور قبض برداشت بدون کارت از خودپرداز، مبلغ جایزه را به بازیکن تخصیص دهد. پس از انجام موفق تراکنش صدور قبض برداشت بدون کارت، شماره قبض مربوطه به همراه رمز آن به بازیکن پیامک می شود و بازیکن می تواند تا تاریخ انقضاقبض مذکور (در متن پیامک درج می شود) از هریک ازخودپردازهای بانک مسکن مبلغ جایزه را برداشت کند.

شیردل تاکید کرد: لازم بذکر است سرویس مذکور تنها برای مشتریان بانک مسکن قابل استفاده است.

وی همچنین در خصوص نحوه فعال سازی برنامه تبسم گفت: دریافت آخرین نسخه نرم افزار تبسم برای سیستم های اندروید از طریق سایت بانک مسکن و برای سیستم های غیر اندروید از طریق سیبچه و i apps امکانپذیر است. در مراحل بعدی لازم است کاربر اقداماتی مبنی بر نصب نرم افزار تبسم، ورود اطلاعات درخواستی و همچنین دریافت کد فعالسازی از طریق پیامک و ورودآن در نرم افزار را انجام دهد.

معاون مدیر عامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده از این نرم افزار را بسیار سهل و آسان اعلام کردوگفت: نحوه استفاده از این نرم افزار به این صورت است که پس از ورود به برنامه و لمس گزینه شروع بازی کاربر می تواند نسبت به ورود اطلاعات هر بازیکن (نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و مبلغ مورد نظر) اقدام کند.

وی افزود: یک نکته مهم در مورد این بازی این است که کاربربایستی اطلاعات بازیکن، به خصوص شماره تلفن همراه را به دقت وارد کند زیرا شماره قبض برداشت بدون کارت و رمز مربوط به آن به شماره وارد شده پیامک می شود. همچنین برای ورود شماره همراه بازیکن کاربر می تواند از دفترچه تلفن گوشی استفاده کند. از سوی دیگر و براساس قوانین این بازی کاربر می تواند برای بازیکن مبلغ صفر یا پوچ را تخصیص دهد. در این بازی مبالغ به تومان بوده و کف مبلغ تخصیصی 20 هزار تومان و سقف کل آن200 هزار تومان است.

شیردل ادامه داد: نکته دیگری که در این باره باید به آن اشاره کرد این است که کاربر می تواند مبلغ را بصورت دلخواه انتخاب کند وهم می تواند با انتخاب دکمه مربوطه مبلغی را بصورت تصادفی(رندوم) به بازیکن تخصیص دهد.

همچنین​پس از ورود اطلاعات تمام بازیکنان لیست مربوطه نمایش داده می شود و کاربر می تواند در این صفحه نسبت به ویرایش و مرتب کردن ترتیب بازیکنان اقدام کند. در این اپلیکیشن با انتخاب گزینه "بزن بریم" بازی آغاز می شود و کاربر می تواندبا ایجاد هیجان نسبت به تغییر مبلغ جایزه بازیکن اقدام کند و در صورت موافقت بازیکن، جایزه را با صدور قبض برداشت بدون کارت به وی تخصیص دهد.
آخرین بروزرسانی 1400/1/22