تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی با جانباز مدافع حرم

مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی به همراه جمعی از بسیجیان بانک به دیدار رفیعی نیا، جانباز مدافع حرم شهر اراک رفتند

همزمان با ولادت با سعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، مجید امیری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی به همراه جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن استان، در منزل یکی از جانبازان مدافع حرم در شهر اراک، از وی عیادت نمودند.

جانباز محمد رفیعی نیا که دو سال پیش در شهر حلب سوریه از ناحیه شکم و کمرمورد اصابت ترکش خمپاره قرار گرفته و هم اکنون با 70 درصد جانبازی، قادر به ایستادن و راه رفتن نمی باشد، در دیدارش با کارکنان بانک مسکن، ضمن تشکر از عنایت بسیجیان بانک به طریق معنویت و حفظ ارزش های اسلام و تکریم جانبازان، گفت: آنچه تحمل روزهای سخت و طاقت فرسای یکجا نشینی و عدم توان حرکت را برایم آسان می نماید، قوت قلبی است که از حسن عنایات مردم به جانبازان به من دست می دهد.

وی تصریح کرد: جانبازان وقتی می بینند راهی را که در آن گام نهاده و بخشی از جسم خود را در آن مسیر اهدا نموده اند، همواره پر رهرو است، امیدوار و مسرور می شوند و تعب و سختی ناشی از درد و رنج معلولیت جسمی را به کلی فراموش می کنند.

امیری مدیر شعب بانک مسکن استان نیز با تمجید از ایثارگری و رشادت پاسداران اسلام خصوصا مدافعان حرم زینبی(س)، تجلیل از ایثارگران و تکریم ایشان را در زمره وظایف اصلی مردم و سازمان ها خوانده، اظهار داشت: آرامش خیال و آسودگی خاطر مردم کشور ما، امروز به واسطه وجود فضای امنی است که پاسداران اسلام در مرزهای داخل و خارج از کشور مهیا نموه اند. و دیدار با خانواه این عزیزان و تجلیل از این همه ایثار و جانفشانی ، حداقل کاری است که ما می توانیم انجام دهیم.

وی افزود: دیدن وضع جسمانی جانبازان و مشکلات زندگی ایشان، انگیزه ما را در امر خدمت دهی به مردم، پر رنگ تر می کند و تلنگری می شود برای خدمتگزاری صادقانه به مردم و سرزمینی که جوانانش اینچنین و با این روحیه قوی در پاسداری از دین و میهن خود تلاش می نمایند.

آخرین بروزرسانی 1396/3/25