تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل ازفعالان حوزه فرهنگی وفرزندان کارکنانی که درسال گذشته به سن تکلیف رسیده اند

کارکنان فعال در حوزه فرهنگی و فرزند کارکنانی که در سال گذشته به سن تکلیف رسیده بودند معرفی و تشویق شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، همزمان با ولادت حضرت علی اکبر(س) و روز جوان، در مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان ستاد مدیریت شعب استان مرکزی از کارکنان فعال در حوزه فرهنگی و از فرزند کارکنانی که در سال گذشته به سن تکلیف رسیده بودند تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه مدیریت شعب استان مرکزی برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین بابائی امام جماعت مدیریت در سخنان خود، ویژگی های شخصیتی و فضائل اخلاقی حضرت علی اکبر(ع) را برشمردند و با بیان داستانی از سرسپردگی و اطاعت آن حضرت از امام زمان خود و نیز از شهامت و روحیه شهادت طلبی ایشان؛ آن بزرگوار را اسوه کامل و برجسته ای برای نسل امروز به ویژه جوانان معرفی کردند. در ادامه مجید امیری مدیر شعب استان با تبریک اعیاد شعبانیه و لزوم گرامی و زنده داشتن ارزش های دینی در تمام طول سال؛ روز جوان را فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از جوانان فعال در عرصه علم و فرهنگ دانسته گفت: خوشحالم که همه ساله در این روز به پاس تلاش کمیته فرهنگی مدیریت، فعالان بانک مسکن استان در بخش های مختلف این حوزه معرفی و تشویق می شوند.

امیری افزود: بانک مسکن بانکی مردمی و هدفش تامین منابع مالی بخش مسکن کشور است و تلاش صادقانه در جهت تحقق این هدف، خود کاری فرهنگی است که می تواند به تهیه سرپناهی آرام و مطمئن به نام خانه برای کانونی گرم و صمیمی به نام خانواده که کانونی انسان ساز و با فضیلت است بیانجامد. وی تصریح کرد بی شک خدمت صادقانه در کار همراه با حفظ کرامت مشتریان کاری ارزشمند و مستوجب تکریم و تجلیل است و اگر این صفات، با اخلاق دینی برگرفته از بزرگان دین و روحیات معنوی همچون: نماز و عبادات، حجاب و عفاف و  ایثار و از خودگذشتگی عجین شود، نتایج کار ملموس تر خواهد بود. مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ با تلاش کارکنان متصف به صفات فرهنگی، روحیه خدمت دهی و خدمات رسانی به مشتریان بانک افزایش یابد و در ادامه شاهد پر رنگ تر شدن فعالیت های فرهنگی مدیریت در یک برنامه زمان بندی مدون باشیم.

در بخش پایانی این برنامه از فعالان حوزه فرهنگی مدیریت به شرح ذیل تجلیل شد:

  • از حجت الاسلام بابائی امام جماعت مدیریت، به پاس زحمات ایشان و حمایت وی از فعالیت های فرهنگی بانک مسکن استان تقدیر شد.
  • از خانم ها: فرشته زارعی، مرضیه خدام، معصومه فیاضی، فاطمه رفیعی، فاطمه علی یاری، طیبه گنجی، زینب سیانی و شبنم جلالی به پاس استفاده از حجاب برتر(چادر) در محیط کار تجلیل شد.
  • در بخش مسابقات کتابخوانی: آقایان محمد مرادی، محمد ونکی و ناصر رضائی به عناوین برتر دست یافتند.
  • در بخش فعالان نماز: آقایان جواد خداداد، مجتبی کرمی و مصطفی امیری معرفی و تجلیل شدند.
  •  در بخش مسابقات نقاشی و انشاء نویسی با موضوع نماز(ویژه فرزند همکاران): ملیکا خطیبی، مهسا محمدی، ریحانه زهرا هاشمی، نیایش عباسی، مهشید و مهتاب حیدری، یکتا لنجابی، علی محمدی، علی عقابی، نسیم عباسی، سلاله سادات میرنظامی، ستایش ملکی، دلسا ظهیری پور، امیرعلی رمضانی، مهدیس لنجابی، امیر عباس کریمی، امیر محمد محمدی، رضا مرادی، زهرا رضائی، نرگس و یونس داودآبادی حائز عناوبن برتر شدند.
  • آوا عشمیدیان نژاد، نیایش عباسی، پرهام قراگوزلو، امیر عباس کریمی و محمد مهدی مختاری که در سال گذشته به سن تکلیف رسیده بودند مورد تجلیل قرار گرفته و هدایائی به رسم یادبود دریافت داشتند.
آخرین بروزرسانی 1398/2/18