تازه های اخبار تازه های اخبار

جشن 1000 میلیارد ریالی منابع شعبه مرکزی ساوه

شعله مرکزی بانک مسکن ساوه به باشگاه شعب با منابع بیش از 1000 میلیارد ریال راه یافت

به پاس راهیابی شعبه مرکزی بانک مسکن ساوه به باشگاه شعب با منابع بالای 1000 میلیارد ریال، در مراسمی با حضور مدیر شعب استان مرکزی، کارشناسان مدیریت و مسئولین سه شعبه مرکزی ، شهید مطهری و طالقانی ساوه از زحمات و تلاش های ریاست و کارکنان بانک مسکن شعبه مرکزی ساوه تقدیر به عمل آمد
شهرستان ساوه بیشترین ظرفیت جذب منابع و صدور ضمانتنامه را در استان مرکزی دارد.
وجود بزرگترین شهرک صنعتی کشور در شهر ساوه ، فرصتی مناسب برای ورود بانک مسکن به بازار صنعت و ارائه خدمات متنوع به صنعتگران ساوجی است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، مدیر شعب استان مرکزی با بیان این مطلب در جمع کارکنان شعبه مرکزی ساوه در جریان برگزاری جشن 1000 میلیارد ریالی منابع این شعبه ، ضمن تبریک ورود شعبه مرکزی ساوه به باشگاه شعب با منابع یکهزار میلیارد ریال، گفت : پیشتر تمرکز بانک بر جذب سپرده های تعهدی به ویژه در بخش مسکن و ساختمان بود و همگان از این بانک دولتی صرفا انتظاردریافت تسهیلات خرید و یا ساخت مسکن را داشتند. اما امروز مفتخریم که با برخورداری از ابزارهای ارزشمندی چون ؛ سپرده ممتاز، سپرده های مدت دار و برنامه محور ، صدور انواع ضمانتنامه های بانکی و اعطای تسهیلات در بخش های مختلف حسب گردش مالی و رسوب منابع در حساب های قرض الحسنه، تنوع دامنه خدمات بانک مسکن بیشتر از گذشته مشهود و ملموس است و همکاران ما با حضوردر مراکز صنعتی و تجاری نیز پاسخگوی شایسته ای به نیاز مخاطبین هستند.
امیری رشد چشمگیر منابع و حجم ضمانتنامه های صدوری و تمدید شده شعبه مرکزی ساوه به خصوص در ماه های اخیر و احراز رتبه نخست تجهیز منابع در بین شعب استان طی نیمه نخست سال جاری توسط این شعبه و متعاقبا رود به باشگاه شعب با منابع 1000 میلیارد ریالی را ماحصل اقدام موثر و تلاش مستمر رئیس و کارکنان شعبه دانسته و ضمن تشکر از محمد کاظمی، ریاست شعبه مرکزی ساوه، از کارکنان شعبه خواست با تدوام پیگیری و تلاش خود، از ظرفیت های خوب ساوه و خدمات متنوع بانک مسکن درحفظ جایگاه فعلی و ارتقای رتبه شعبه، این بار درسطح کشور به خوبی استفاده نمایند.
در این مراسم ، پیش از سخنان مدیر شعب استان مرکزی، کاظمی ، ریاست شعبه مرکزی ساوه با ارائه گزارشی از عملکرد شعبه در بخش های مختلف ، موفقیت به دست آمده را مرهون کار تیمی و خردجمعی همکاران شعبه و تعامل خوب کارکنان شعبه با مسئولین مدیریت و روسای دوایر ستادی مدیریت دانست. وی ساوه را شهری با پتانسیل بالا و شهرک صنعتی کاوه در این شهر را موقعیت و فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران بانک تلقی نمود. کاظمی اظهار امیدواری کرد، مسئولین بانک با تخصیص اعتبار به ویژه در بخش صنعت و تجارت حتی الامکان دراستان ها و شهرستانهای صنعتی و نیز با افزایش حدود اختیار در این بخش و نیز دربخش صدور ضمانتنامه درشعب چنین شهرهائی، شرایط جذب منابع و ورود مشتریان جدید به شبکه بانک مسکن را فراهم آورند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4