تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از خدمات شایسته بانک مسکن به مردم از سوی نماینده مجلس

نماینده مردمی شهرهای اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ، خدمات بانک مسکن را زبانزد خاص و عام تلقی کرد

در جریان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در استان مرکزی ، مقدسی نماینده مردم شهرهای اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضور فعال بانک مسکن در این نمایشگاه ، خدمات بانک مسکن را زبانزد خاص و عام دانسته و از حمایت مالی این بانک به منظور خانه دار نمودن اقشار مختلف جامعه تقدیر و تشکر کرد
محبوبیت بانک مسکن در جامعه زبانزد خاص و عام است و احراز چنین محبوبیتی برای یک سازمان مایه مباهات و افتخار است.
این مطلب را سید مهدی مقدسی نماینده مردم شهرهای اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه بانک مسکن مستقر در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان عنوان نمود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در جریان برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم و پانزدهمین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های غرب کشور در استان مرکزی ؛ جمعی از مسئولین عالی رتبه استانی با حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه ها، از مشارکت فعال شرکت های دولتی و خصوصی در برپائی نمایشگاه تقدیر و تشکر کردند. در این بین سید مهدی مقدسی نماینده مردم شهرهای اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه بانک مسکن و تجلیل از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم بانک در استان، رضایت مردمی از عملکرد بانک و محبوبیتی را که بانک مسکن به پاس حمایت مالی در بخش مسکن و ساختمان احراز نموده است را ستوده و برای مدیران و کارکنان بانک مسکن آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
در ادامه مجید امیری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی ضمن عرض خیر مقدم به نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ، بازدید مسئولین ارزشمند استانی از غرفه بانک و حضور در جمع کارکنان بانک را مایه دلگرمی همکاران دانسته، اظهار داشت: بانک مسکن با حضور فعال در نمایشگاه های صنعت ساختمان، خود را به عنوان یگانه مرجع تامین کننده منابع مالی این بخش معرفی و خدمات مطلوب خود را به غرفه داران ، شرکت کنندگان و بازدید کنندگان در نمایشگاه عرضه می دارد. وی گفت: بانک با احتساب این دوره ، برای چهارمین بار است که در نمایشگاه صنعت ساختمان حاضر و ضمن برپائی غرفه ، با حضور روسای شعب و کارشناسان بانک در محل غرفه بانک ، خدمات متنوع قابل ارائه از سوی بانک برای مراجعه کنندگان تبیین شده و به سوال و ابهامات مطروحه پاسخ داده می شود.
امیری تصریح کرد: بانک مسکن در مسیر توسعه ای شدن ، دامنه خدمات خود را در تمام بخش های ساختمانی و صنایع مرتبط گسترش می دهد، لذا حضوردر نمایشگاه های ساختمان و صنایع وابسته ، ماموریت توسعه ای تخصصی بانک مسکن را بیشتر نمایان می کند. وی افزود با توجه به گستردگی مشاغل و صنایع مرتبط با بخش ساختمان ، اقدام موثر بانک برای تعامل با صاحبین مشاغل و مدیران صنایع ، حضور جدی در محل صنایع و معرفی خدمات بانک در جمع مدیران و کارشناسان صنعت مزبور و نیز شرکت در نمایشگاه های تخصصی بخش ساختمان و مسکن می باشد .
شایان ذکر است در اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم و پانزدهمین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته در استان مرکزی، علاوه بر حضور 40 شرکت داخلی و خارجی در صنعت آلومینیوم، 80 شرکت فعال در بخش ساختمان ، انبوه سازی، آسانسور، پله برقی، سرمایش، گرمایش و شیرآلات نیز حضور یافته و آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید مراجعین قرار دادند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4