تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیران ارشد بانک مسکن از شعب و دوایر بانک مسکن استان

همزمان با سفر رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی ، جمعی از مدیران ارشد بانک مسکن کشور با همراهی مسئولین بانک مسکن استان از شعب و دوایر مدیریت بانک مسکن استان مرکزی بازدید به عمل آوردند
همزمان با سفر رئیس جمهور و اعضای هیات دولت تدبیر و امید به استان مرکزی ، محمد حسین جوادیان مدیر امور مدیریت استان ها و بازاریابی بانک مسکن، محمد حسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن و محمد حسن علمداری سرپرست اداره کل امور شعب استان ها، با سفر به استان مرکزی، با همراهی مدیر شعب استان و معاونین مدیریت، از تعدادی از شعب شهرهای اراک ، ساوه ، تفرش، فرمهین و مهاجران و دوایر ستادی مدیریت ، بازدید به عمل آوردند.
جوادیان و مرادی در جریان بازدیدهای خود از شعب مرکزی شهرهای اراک، ساوه و مهاجران و نیز شعب طالقانی و شهرصنعتی اراک؛ استان مرکزی را به لحاظ تنوع صنایع، وجود صنایع مادر ، وجود بزرگترین شهرک صنعتی کشور در ساوه و نیز به لحاظ موقعیت خوب جغرافیائی در شاهراه اصلی ارتباطی کشور، دارای پتانسیل بسیار بالا و مناسب جهت ارائه محصولات بانک ، تعامل با بازار صنعت ، تجهیز منابع و جذب درآمدهای کارمزد محور دانسته، اذعان داشتند: در این استان بستر لازم جهت ورود بانک در صنایع مزبور و هم سرمایه گذاری صاحبین صنایع و مشاغل صنعتی در بانک مسکن و استفاده از تنوع خدمات و محصولات بانک، به خوبی فراهم است.
جوادیان ضمن تشکر از عزم جدی کارکنان مدیریت در بازاریابی های مدون به منظور ورود به بازار های هدف و اقدامات موثر کمیته بازاریابی مدیریت در مذاکرات اخیر خود با مدیران کارخانجات، سازمان ها و نهادها به منظور معرفی خدمات بانک با تاکید بر تبلیغ و ترویج فرهنگ پس انداز و افزایش منابع در بخش حساب صندوق پس انداز مسکن یکم، گفت: در این بخش، مدیریت استان مرکزی روندی مثبت و صعودی داشته و موفقیت هائی حاصل گردیده است. لیکن انتظار می رود با ژرف اندیشی در ترکیب سبد منابع جذب شده و عنایت بیشتر به جذب سپرده های مدت دار، ممتازو قرض الحسنه، که در امتیازگیری ارزیابی عملکرد مدیریت در نیمه نخست سال جاری،عاملی کاهنده بوده است، رشدی متوازن را در این استان شاهد باشیم.
مرادی مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن نیزگفت : تنوع طرح ها و محصولات بانک با تعدد مشاغل و صنایع بزرگ، متوسط و کوچک در استان هم خوانی و هم پوشانی دارد و همه اینها ابزاری برای پاسخگوئی کارکنان پرتلاش شعب بانک مسکن دراستان به شمار می روند، به طوری که برای عموم مشتریان، محصولاتی قابل توجه ومطلوب جهت ارائه داشته و پیشنهاد می دهند. مرادی خاطر نشان کرد: ماحصل بازدید مدیر عامل محترم بانک ، اعضای محترم هیات مدیره ، مدیران امور و دیگر مدیران ارشد بانک از مدیریت و شعب استان ها و نیز دریافت نقطه نظر و پیشنهادهای ارزشمند کارکنان بانک در مدیریت ها و شعب سراسر کشور؛ دراتخاذ تدابیر، برنامه ها و تدوین سیاست های راهبردی بانک موثر بوده و یقینا" به کار گرفته خواهند شد. مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن همچنین از اقدامات اثرگذار مدیریت استان مرکزی در تبلیغات محیطی محصولات بانک و نیز از استقرار ایستگاه مطالعه کتاب در سالن انتظار مشتریان در تعدادی از شعب بزرگ مدیریت تشکر و قدردانی کرد.
محمد حسن علمداری سرپرست اداره کل امور شعب استان ها در بازدید از شعب مرکزی، شهیدمطهری و طالقانی ساوه و مرکزی اراک و شعب شهرهای تفرش، فرمهین ، ضمن مذاکره با مسئولین و کارکنان و بررسی وضعیت منابع ، مصارف و مطالبات شعبه، عملکرد هر یک از شعب را در محورها و شاخص های ارزیابی عملکرد تحلیل نموده، راه کارهای پیشنهادی خود جهت دستیابی شعب به عملکرد مطلوبتر را ارائه داد. علمداری همچنین در گفتگو با مسئولین مدیریت استان مرکزی، با تاکید بر اهمیت نقش مدیریت منابع انسانی در موفقیت و نیل به اهداف سازمان گفت ؛ چنانچه کارکنان ما در بانک با میل و رغبت و عشق و علاقه در محیط کار حضور یابند، سطح کارائی ارتقاء خواهد یافت. وی گفت پیشنهادهائی برای سامان دهی نظام پرداخت های پرسنلی، پاداش ها و اضافه کاری های پرسنل بانک ارائه گردیده که در صورت موافقت و تصویب، به مسئولین مدیریت ها این اختیار داده می شود تا سهم بیشتری از پرداختی ها را به کارکنان اثرگذار و تلاشگر خود تخصیص دهند.
همچنین در جریان بازدید مدیران ارشد بانک مسکن از شعب استان مرکزی، مجید امیری مدیر شعب استان، سوسن آبادی معاون اجرائی و بابائی معاون مالی و فناوری مدیریت نیز حضور داشته و ایشان را همراهی نمودند. امیری در جریان نشست با مدیران ارشد بانک ، ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان در مدیریت استان مرکزی و مذاکره و گفتگوی صمیمی ایشان با کارکنان شعب و دوایر مدیریت، گفت: امیدوارم همکارانم، رهنمودهای مسئولین ارشد بانک که ماحصل دانش ، بینش و تجربه گرانبهای ایشان است را در انجام وظایف و امور محوله به کار گرفته و نتیجه این همدلی و صمیمیت در جهت تحقق و پیشبرد اهداف عالی بانک به کار گرفته شود.
شایان ذکر است در جریان سفر یکروزه مدیران ارشد بانک از شعب استان مرکزی، مدیران، از تعدادی ساختمان پیشنهادی به منظور جابجائی موقعیت مکانی سه شعبه مهاجران، شهر صنعتی و طالقانی اراک نیز بازدید به عمل آوردند و مقرر شد، پس از مکاتبه مدیریت با ادارات مربوطه در مرکز ، نتیجه نهائی مذاکرات و تصمیم گیری ها جهت اقدام به مدیریت استان مرکزی ارسال شود.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4